Tło, REBIS
NOWOŚĆ REBIS POLECA BESTSELLER ZAPOWIEDŹ PROMOCJA PRODUKT ARCHIWALNY

Monument 14. Wściekły wiatr
Emmy Laybourne

Monument 14 |3

Format i cena:

książka (oprawa miękka)

Produkt archiwalny

e-book (EPUB, MOBI)

Produkt archiwalny

Szczegóły

Seria:
s-f
Przekład:
Maria Smulewska
Oprawa:
broszura klejona ze skrzydełkami
Tytuł oryginalny:
Monument 14 vol. 3
ISBN:
978-83-7818-634-2
Wydanie:
1 (2014)
Data premiery tego wydania:
2014-10-07
Liczba stron:
352
Format:
132x202

Opis książki

Trzecia część doskonałej serii fantastyki dla młodzieży „Monument 14”

Kilkanaścioro dzieci. Jeden supermarket. Milion rzeczy, które mogą pójść źle.

Zostańcie na miejscu. Albo uciekajcie do Denver.

Ostatni, bardzo emocjonujący tom nowej serii dla młodzieży Monument 14 trzyma w napięciu do samego końca. Jak grupka zżytych ze sobą dzieciaków przetrwa koszmar świata po apokalipsie? Czy powiedzie im się kolejna próba ocalenia?

To koniec.

Dean, Alex i inni w ostatniej chwili opuszczają przeznaczoną do zniszczenia strefę i lądują w obozie dla uchodźców w Kanadzie. Niektórzy odnajdują tam rodziny. Wszyscy cieszą się względnym spokojem po strasznych przejściach. Wtedy Niko natrafia w gazecie na zdjęcie Josie. Dziewczyna żyje!

A może…

Jej los jest jednak tragiczny. Razem z nowymi towarzyszami o grupie krwi zero przebywa w obozie-więzieniu na terenie Stanów. Zakochany Niko jest zdecydowany ją stamtąd wyciągnąć. Postanawia po nią jechać. Dołączają do niego Dean, Jake i Astrid, której ciążą i nienarodzonym dzieckiem interesuje się wojsko. Chcą ją poddać tajemniczym eksperymentom, musi więc zniknąć.

Monument 14 to intrygujące połączenie Władcy much z filmem Pojutrze.

Autorka zręcznie przemienia to, co mogło być kolejną postapokaliptyczną książką dla młodzieży, w pełen napięcia, przerażająco prawdziwy thriller. - „Publishers Weekly”
Mocny początek, a potem niesamowicie realistyczna historia przetrwania bohaterów z krwi i kości, której zakończenie budzi autentyczny dreszcz. - „Booklist”
Emmy Laybourne jest pisarką i aktorką, jako artystka komediowa współpracowała m.in. z Comedy Central i MTV. Seria „Monument 14” to jej bardzo udany debiut powieściowy.

Wasze zdjęcia

Dodaj własne zdjęcia

Recenzje (0)