Tło, REBIS
NOWOŚĆ REBIS POLECA BESTSELLER ZAPOWIEDŹ PROMOCJA PRODUKT ARCHIWALNY

Mumia
Anne Rice

Format i cena:

książka (oprawa miękka)

Produkt archiwalny

Szczegóły

Seria:
Horror
Przekład:
Jacek Spólny
Oprawa:
broszurowa klejona
Tytuł oryginalny:
The Mummy
ISBN:
978-83-7510-658-9
Wydanie:
1 (2011)
Data premiery tego wydania:
2011-07-19
Liczba stron:
464
Format:
128 x 197

Opis książki

Żądza władzy i bogactwa, zbrodnia, zazdrość, spryt, wielkie namiętności i poszukiwanie szczęścia – wszytko to znajdziecie w horrorze Anne Rice

 

Do Londynu trafia najnowsze sensacyjne odkrycie - mumia faraona Ramzesa Wielkiego, zwanego też Przeklętym. Nikt nie zdaje sobie sprawy, że Ramzes jest nieśmiertelny i dzięki światłu słonecznemu może się przyoblec w piękne ciało, któremu nie oprze się żadna kobieta. Czy ożywiony faraon może się odnaleźć w tętniącym życiem wielkim mieście końca XIX wieku? Jak poczuje się w swojej dawnej stolicy?

Anne Rice z właściwą sobie swadą opisuje niebywałe perypetie, jakie wynikną ze zderzenia świata starożytnego i współczesnego. Żądza władzy i bogactwa, zbrodnia, zazdrość, spryt, wielkie namiętności, poszukiwanie zwyczajnej miłości i szczęścia, które zapełniają strony tej wartko płynącej powieści, okazują się niezmienne od tysięcy lat.

Anne Rice to mistrzyni powieści grozy. Polskiemu czytelnikowi doskonale znana za sprawą tak popularnych cykli, jak m.in. „Opowieści o czarownicach z rodu Mayfair” czy „Nowe opowieści o wampirach”. Na podstawie jej książek powstało kilka filmów: Królowa potępionych, Ucieczka do Edenu i – najsłynniejszy – Wywiad z wampirem. W tym ostatnim, wyreżyserowanym przez Neila Jordana, zagrali tak znani aktorzy, jak Tom Cruise, Brad Pitt, Kirsten Dunst, Stephen Rea, Antonio Banderas czy Christian Slater.

Wasze zdjęcia

Dodaj własne zdjęcia

Recenzje (0)