Tło, REBIS
NOWOŚĆ REBIS POLECA BESTSELLER ZAPOWIEDŹ PROMOCJA PRODUKT ARCHIWALNY

Na śmierć i życie
Patrick Robinson

Format i cena:

książka (oprawa miękka)

Produkt archiwalny

Szczegóły

Seria:
Thriller
Przekład:
Janusz Szczepański
Oprawa:
broszurowa klejona
Tytuł oryginalny:
To the Death
ISBN:
978-83-7510-502-5
Wydanie:
1 (2011)
Data premiery tego wydania:
2011-07-12
Liczba stron:
472
Format:
128 x 197

Opis książki

Zwieńczenie serii z udziałem admirała Arnolda Morgana i jego nemezis w postaci terrorysty generała Raviego Rashooda

Piątek trzynastego stycznia zaczął się w Bostonie... wybuchem bomby na lotnisku. Dzięki zdecydowanej postawie doradcy prezydenta, admirała Arnolda Morgana, udało się zapobiec tragedii na miarę World Trade Center.

Stojący za tymi zamachami generał Raszud z Hamasu planuje kolejny ruch, a jego celem ma być Morgan. Zaczyna się morderczy wyścig z czasem, który przenosi czytelnika z waszyngtońskich kuluarów władzy i wywiadu w zaułki starówki w Damaszku, z sennego wirginijskiego miasteczka na skaliste brzegi i zielone pola Irlandii, by w końcu doprowadzić do bezpośredniej konfrontacji w centrum Londynu i i dramatycznego finału w Szkocji.

Tym razem nie będzie to kolejna odsłona kilkuletniej wojny arcyterrorysty z prezydenckim „jastrzębiem”, po której przegrany może umknąć, lizać rany i zbierać siły do następnego etapu. Teraz walka toczy się dosłownie na śmierć i życie.

Patrick Robinson jest autorem serii powieści sensacyjnych o tematyce militarnej, których centralną postacią jest bezkompromisowy admirał Arnold Morgan w roli doradcy prezydenta USA. W przekładzie polskim ukazały się wydane przez REBIS HMS Unseen, USS Seawolf, Bunt na USS Shark, Barracuda 945, Tsunami, Myśliwy, Na śmierć i życie i Niewidzialna siła.

Wasze zdjęcia

Dodaj własne zdjęcia

Recenzje (0)