Tło, REBIS
Na Święta przytul psa, Lizzie Shane, Dom Wydawniczy REBIS Sp. z o.o.
Pobierz fragment : EPUB | MOBI
NOWOŚĆ REBIS POLECA BESTSELLER ZAPOWIEDŹ PROMOCJA PRODUKT ARCHIWALNY

Na Święta przytul psa
Lizzie Shane

Czas realizacji: 24 h

Format i cena:

książka (oprawa miękka)

8,72 zł 34,90 zł oszczędzasz 75%

e-book (EPUB, MOBI)

23,92 zł 29,90 zł oszczędzasz 20%

Szczegóły

Seria:
Pasje i namiętności
Przekład:
Maciej Szymański
Oprawa:
broszurowa klejona
Tytuł oryginalny:
Twelve Dogs of Christmas
ISBN:
978-83-8188-183-8
Wydanie:
1 (2020)
Data premiery tego wydania:
2020-11-24
Liczba stron:
352
Format:
132x202

Opis książki

Zakochaj się w Święta!

Czarujący romans w klimacie bożonarodzeniowym – historia Ally i Bena, których połączyły poszukiwania nowych domów dla psiaków ze schroniska zagrożonego likwidacją.

Ally Gilmore przyjeżdża z Nowego Jorku do Pine Hollow. To urocze miasteczko ma wszystko, czego Ally potrzebuje w ten świąteczny czas, nawet łagodnie prószący śnieg. Niestety jakiś Grinch postanowił wstrzymać finansowanie schroniska dla psów, które prowadzą jej dziadkowie. Ally nie może pozostać obojętna…

Ben West opiekuje się swoją dziesięcioletnią siostrzenicą Astrid, której rodzice zginęli w wypadku samochodowym. Nadmiar obowiązków w radzie miasta i niekończące się problemy jego mieszkańców sprawiają, że nie ma czasu dla siebie. Mimo wszystko postanawia pomóc Ally.

Czy zdążą znaleźć domy dla wszystkich nietuzinkowych mieszkańców schroniska? Czy magia Świąt zmieni życie Ally i Bena na dłużej? Czy pomagając innym, można odnaleźć swoje szczęście?

Autorka romansów Lizzie Shane za swój twórczy dorobek otrzymała Golden Heart Award i HOLT Medallion oraz trzykrotnie była finalistką prestiżowej RITA Award przyznawanej przez Romance Writers of America. Uważa jednak, że największą sławę przyniosła jej przegrana w teleturnieju Va Banque. Więcej o Lizzie i jej książkach można znaleźć na stronie: www.lizzieshane.com.

Wasze zdjęcia

Dodaj własne zdjęcia

Recenzje (0)