Tło, REBIS
NOWOŚĆ REBIS POLECA BESTSELLER ZAPOWIEDŹ PROMOCJA PRODUKT ARCHIWALNY

Najmroczniejsza ciemność
Carin Gerhardsen

Format i cena:

książka (oprawa miękka)

Produkt archiwalny

e-book (EPUB, MOBI)

Produkt archiwalny

Szczegóły

Seria:
Kryminał
Przekład:
Anna Krochmal, Robert Kędzierski
Oprawa:
broszurowa klejona
Tytuł oryginalny:
MAMMA, PAPA, BARN. THE HAMMARBY SERIES 2
ISBN:
978-83-7510-784-5
Wydanie:
1 (2013)
Data premiery tego wydania:
2013-03-05
Liczba stron:
392
Format:
125x195

Opis książki

Druga część cyklu o Hammarby, serii kryminałów pełnej mrożących krew w żyłach intryg i zaskakujących zwrotów akcji

 

Na promie płynącym ze Szwecji do Finlandii zostaje uduszona szesnastolatka. Policjantka podczas joggingu w sztokholmskim parku zauważa w zaroślach wycieńczone niemowlę. Wkrótce natrafia też na zwłoki niezidentyfikowanej kobiety. W tym samym czasie w zamkniętym na klucz mieszkaniu budzi się trzyletnia dziewczynka i stwierdza, że jest całkiem sama. Posterunek w Hammarby otrzymuje kolejne niepokojące zgłoszenia. Komisarz Conny Sjöberg i jego zespół muszą działać szybko.

Carin Gerhardsen urodziła się w 1962 roku w Katrineholm i tam dorastała. Obecnie wraz z mężem i dwojgiem dzieci mieszka w Sztokholmie. Jest matematykiem, pracowała jako konsultantka IT. W wolnym czasie lubi podróżować, rozwiązywać łamigłówki grać w golfa. Przez krytyków jest uważana za poważną konkurentkę Lizy Marklund. REBIS opublikował dotąd trzy książki z serii o Hammarby: Domek z piernika, Najmroczniejsza ciemność i Kołysanka na śmierć.

Tak, Carin Gerhardsen jest dobra. Według mnie zajmuje w tej chwili pierwsze miejsce wśród autorek powieści kryminalnych. - Bokhora.se

Wasze zdjęcia

Dodaj własne zdjęcia

Recenzje (0)