Tło, REBIS
NOWOŚĆ REBIS POLECA BESTSELLER ZAPOWIEDŹ PROMOCJA PRODUKT ARCHIWALNY

Nałóg jedzenia
Marek Bardadyn

Czas realizacji: 24 h

Format i cena:

książka (oprawa miękka)

31,92 zł 39,90 zł oszczędzasz 20%

Szczegóły

Seria:
Dieta i żywienie
Oprawa:
broszurowa szyta
ISBN:
978-83-7818-780-6
Wydanie:
2 (2015)
Data premiery tego wydania:
2015-05-19
Liczba stron:
120
Format:
180x220

Opis książki

Doktor Bardadyn radzi jak uwolnić się od nałogu jedzenia

 

Nałóg jedzenia to pierwsze profesjonalne i kompleksowe opracowanie na temat najbardziej rozpowszechnionego obecnie nałogu, jakim jest uzależnienie od jedzenia.
Czy odruchowe sięganie po ulubione przysmaki w celu poprawy samopoczucia, słabość do słodyczy, problemy z kontrolowaniem kaloryczności spożywanych posiłków, rozwijająca się nadwaga i otyłość, to jedynie rezultaty zwykłych błędów żywieniowych lub chwilowego pogorszenia nastroju, czy… nałóg jedzenia?

Dowiedz się jak rozpoznać i pokonać najbardziej podstępne uzależnienie, z którego istnienia większość nałogowców w ogóle nie zdaje sobie sprawy.

Odzyskaj pełną kontrolę nad swoim apetytem i przekonaj się jak niewiele potrzebujesz, aby znów  cieszyć się doskonałym samopoczuciem, młodzieńczą energią i idealną sylwetką.

Marek Bardadyn jest doktorem i ekspertem w dziedzinie zdrowego stylu życia i odchudzania, twórcą zdobywającej wielu zwolenników diety strukturalnej. Jest autorem wielu publikacji medycznych i bestsellerowych książek Odchudzanie weekendowe i Odchudzająca książka kucharska. Jego autorskie rubryki porad medycznych w poczytnych czasopismach i programy telewizyjne cieszą się ogromną popularnością.

Wasze zdjęcia

Dodaj własne zdjęcia

Recenzje (0)