Tło, REBIS
NOWOŚĆ REBIS POLECA BESTSELLER ZAPOWIEDŹ PROMOCJA PRODUKT ARCHIWALNY

Narodzić się, by wygrać
Muriel James, Dorothy Jongeward

Format i cena:

książka (oprawa miękka)

Produkt archiwalny

Szczegóły

Seria:
Poradniki psychologiczne
Przekład:
Anna Suchańska
Oprawa:
broszurowa klejona
Tytuł oryginalny:
Born to Win
ISBN:
978-83-8062-020-9
Wydanie:
3 (2017)
Data premiery tego wydania:
2017-01-31
Liczba stron:
334
Format:
150x225

Opis książki

WYDANIE UAKTUALNIONE

Autorki zachęcają ludzi do zrozumienia własnych myśli, uczuć i działań… a w końcu do świadomej zmiany starego na nowe.

Narodzić się, by wygrać sprzedano w USA i innych krajach w wielu milionach egzemplarzy. Jest to najbardziej klarowne wprowadzenie do analizy transakcyjnej, zawierające mnóstwo ćwiczeń i przykładów. Przedstawia w przystępny sposób także podstawy teoretyczne opracowane przez doktora Erica Berne’a i do dziś stosowane i rozwijane na całym świecie przez pedagogów i terapeutów.

Autorki książki, które stosowały analizę transakcyjną w praktyce, zachęcają czytelników do ufności i uczestnictwa, wręcz autorstwa własnego losu. Dzięki temu życie nie będzie czymś, czemu trzeba sprostać lub z czym trzeba walczyć, lecz czymś, co się samemu tworzy. Przyjęcie i realizowanie takiej postawy jest w zasięgu każdego człowieka.

Niniejsze wydanie zawiera uaktualnioną terminologię, zgodną z polską edycją Analizy transakcyjnej dzisiaj Iana Stewarta i Vanna Joinesa opublikowaną przez DW REBIS.

Narodzić się, by wygrać zachęca ludzi w pierwszej kolejności do zrozumienia własnych myśli, uczuć i działań, a potem świadomego zmieniania starego na nowe. - „Contemporary Psychology”

Wasze zdjęcia

Dodaj własne zdjęcia

Recenzje (0)