Tło, REBIS
NOWOŚĆ REBIS POLECA BESTSELLER ZAPOWIEDŹ PROMOCJA PRODUKT ARCHIWALNY

Nauka perswazji, czyli jak w 8 minut postawić na swoim
Kevin Hogan

Czas realizacji: 24 h

Format i cena:

książka (oprawa twarda)

39,92 zł 49,90 zł oszczędzasz 20%

Szczegóły

Seria:
Poradniki i podręczniki biznesowe
Przekład:
Joanna Grabiak-Pasiok
Oprawa:
całopapierowa
Tytuł oryginalny:
The Science of Influence
ISBN:
978-83-8188-224-8
Wydanie:
11 (2021)
Data premiery tego wydania:
2016-01-26
Liczba stron:
336
Format:
150x225

Opis książki

Udowodniony naukowo, poparty wynikami najnowszych badań psychologicznych system, który pozwoli ci „nie“ rozmówcy zamienić w jego „tak“

Wywieranie wpływu na ludzi to nie tylko sztuka, ale również nauka. Prezentowana książka to Święty Graal w dziedzinie perswazji – udowodniony naukowo, poparty wynikami najnowszych badań psychologicznych system, który pozwoli ci „nie“ rozmówcy zamienić w jego „tak“. To nie tylko poradnik dla ludzi biznesu, polityków, nauczycieli itp. – praca ta zmieni sposób, w jaki się porozumiewasz ze współpracownikami bądź klientami, ale też rodziną i przyjaciółmi. To róg obfitości rozmaitych porad i rewolucyjnych technik, które pomogą ci otworzyć drzwi umysłu potencjalnego oponenta i zyskać jego przychylność.

Nauka perswazji to obowiązkowa – inteligentna i praktyczna – lektura dla każdego, kto chce osiągnąć sukces.

Kevin Hogan to światowej sławy ekspert w dziedzinie mowy ciała i komunikacji. Prowadzi wykłady dotyczące perswazji i wywierania wpływu na prestiżowym University of St. Thomas Management Center, często analizuje dla mediów zachowania mieszkańców Białego Domu. Jest również doradcą biznesowym – szkoli menedżerów wielu dużych firm, m.in. Boeinga, Microsoftu. Prowadzi wywiady i treningi na całym świecie (w 2006 r. był w Polsce). Pracuje dla BBC i popularnych magazynów, takich jak „Cosmopolitan”, „Playboy” czy „Maxim”.

Źródło zdjęcia: www.kevinhogan.com

Wasze zdjęcia

Dodaj własne zdjęcia

Recenzje (0)