Tło, REBIS
NOWOŚĆ REBIS POLECA BESTSELLER ZAPOWIEDŹ PROMOCJA PRODUKT ARCHIWALNY

Naznaczony przez bogów
Tom Lloyd

Format i cena:

książka (oprawa miękka)

Produkt archiwalny

Szczegóły

Seria:
Fantasy
Przekład:
Agnieszka Jacewicz
Oprawa:
broszurowa klejona
Tytuł oryginalny:
The Ragged Man
ISBN:
978-83-7510-684-8
Wydanie:
1 (2011)
Data premiery tego wydania:
2011-08-16
Liczba stron:
632
Format:
132 x 202

Opis książki

Kolejny tom cyklu „Królestwo zmierzchu”

Lord Isak zginął, zabijając przedtem jedynego syna potężnego władcy Meninów. Po bitwie Styrax pogrąża się w żałobie, a inicjatywę przejmuje król Narkangu Emin, chcąc uchronić Krainy przed chaosem i zakusami podstępnego, okrutnego cienia Azaera.

W ostatecznej krwawej rozgrywce nie będzie jednak sam, niespodziewanie zyska sprzymierzeńca, który wydawał się stracony na wieki. Okazuje się, że przyjaciele nie opuścili Isaka po jego śmierci i że lojalność, odwaga i oddanie mogą wyrwać nawet z Ciemnych Miejsc, choć wymaga to ogromnych ofiar…

Lloyd stworzył świat niezwykle rzeczywisty, z wiarygodną polityką, zamieszkany przez zwykłych ludzi żyjących obok bohaterów. - Cheryl Morgan, emeraldcity.com
Przejmująca opowieść, galeria bohaterów odmalowanych z realistyczną precyzją, bogata narracja z elementami romansu rycerskiego i porywającymi scenami batalistycznymi – wszystko to składa się na pisarstwo Lloyda. - „Library Journal”
Lloyd doprowadza walkę dobra i zła do punktu kulminacyjnego zarówno poprzez oszałamiające gwałtowne starcia, jak i przez subtelne przemiany bohaterów. Miłośnicy literatury fantasy będą całkowicie usatysfakcjonowani - „Publishers Weekly”

Tom Lloyd wkrótce po ukończeniu studiów (politologia i stosunki międzynarodowe) zaczął pracować w branży wydawniczej, zatrudniając się w Simon and Schuster na stanowisku asystenckim. Powoli dopracowywał tekst, który z upływem czasu zyskał tytuł Siewca Burz i dał początek dobrze przyjętej serii fantasy. Nadal sporo pisze, więcej czasu poświęcając jednak oglądaniu telewizji.

Źródło zdjęcia: Wikipedia (© Danie Ware).

Wasze zdjęcia

Dodaj własne zdjęcia

Recenzje (0)