Tło, REBIS
NOWOŚĆ REBIS POLECA BESTSELLER ZAPOWIEDŹ PROMOCJA PRODUKT ARCHIWALNY

Niebezpieczna misja
W.E.B. Griffin, William E. Butterworth IV

Prezydencki agent |8

Format i cena:

książka (oprawa miękka)

Produkt archiwalny

e-book (EPUB, MOBI)

Produkt archiwalny

Szczegóły

Seria:
Thriller
Przekład:
Maciej Szymański
Oprawa:
broszurowa klejona
Tytuł oryginalny:
Hazardous Duty
ISBN:
978-83-7818-464-5
Wydanie:
1 (2014)
Data premiery tego wydania:
2014-08-19
Liczba stron:
352
Format:
135x215

Opis książki

Prezydencki agent powraca w najbardziej zaskakującej spośród wszystkich książek tej bestsellerowej serii, numeru 1 na listach „Wall Street Journal” i „New York Timesa”

 

Meksykańskie kartele narkotykowe urządzają strzelaniny na ulicach Laredo i El Paso.

Somalijscy piraci zatrzymują trzy amerykańskie tankowce i żądają okupu.

Prezydent Stanów Zjednoczonych ma tego dość i wpada na świetny pomysł: niech falą terroru zajmą się pułkownik Castillo i jego ludzie. Jak rozwinie się sytuacja? Tego nie wie nikt, ale Castillo i jego kompani co do jednego nie mają wątpliwości: to będzie niebezpieczna misja.

Twarde pięści, gruba skóra, akcja do utraty tchu. Formuła wypracowana przez Griffina jest jasna: zastawić wymyślne pułapki, a potem pozwolić czytelnikowi podziwiać zręczność i bezczelność Charleya Castilla, który wychodzi cało z każdej opresji. Autor obiecuje akcję, emocje oraz rubaszny humor – i zawsze dotrzymuje słowa. - „Booklist”

W.E.B. Griffin –  (1929-2019) uznany przez „Publishers Weekly” za „profesora amerykańskiej literatury sensacyjnej” – był żołnierzem amerykańskich oddziałów w Niemczech, korespondentem wojennym i oficerem informacyjnym w Korei. Autor ponad 50 powieści, które przetłumaczone na kilkanaście języków rozeszły się w ponad 50 milionach egzemplarzy, windując autora na pierwsze miejsca bestsellerów „The New York Times”, „The Wall Street Journal” i „Publishers Weekly”. DW REBIS opublikował jego cykle „Prezydencki agent” i „Braterstwo broni”. W cyklu „Tajne operacje” ukazały się powieści Ściśle tajne i Opcja zabójstwa.

Z historykiem Carlo D'Este założył i rozpoczął prowadzenie seminarium Williama E. Colby'ego na temat wywiadu, wojskowości i dyplomacji. W 1991 roku otrzymał za wybitną służbę odznaczenie od U.S. Marine Corps Combat Correspondents Association, natomiast w 1999 roku, podczas setnego Narodowego Konwentu w Kansas City, wręczono mu nagrodę Veterans of Foreign Wars News Media. Przyjęto go jako honorowego członka m.in. w szeregi Zakonu św. Jerzego (U.S. Armor Association) i Zakonu św. Andrzeja (U.S. Army Aviation Association).

Źródło zdjęcia: esencja.stopklatka.pl

William E. Butterworth IV jest redaktorem i pisarzem. Od lat współpracuje ze swoim ojcem, W.E.B. Griffinem.

Wasze zdjęcia

Dodaj własne zdjęcia

Recenzje (0)