Tło, REBIS
NOWOŚĆ REBIS POLECA BESTSELLER ZAPOWIEDŹ PROMOCJA PRODUKT ARCHIWALNY

Niewinna
Taylor Stevens

Cykl o Vanessie Munroe |2

Format i cena:

książka (oprawa miękka)

Produkt archiwalny

e-book (EPUB, MOBI)

Produkt archiwalny

Szczegóły

Seria:
Thriller
Przekład:
Agnieszka Jacewicz
Oprawa:
broszura szyta ze skrzydełkami
Tytuł oryginalny:
THE INNOCENT
ISBN:
978-83-7510-963-4
Wydanie:
1 (2013)
Data premiery tego wydania:
2013-04-02
Liczba stron:
320
Format:
135x215

Opis książki

Vanessa „Michael” Munroe - tajemnicza i nieustraszona bohaterka bestsellera Informacjonistka – przyjmuje nowe wyzwanie

Przed ośmioma laty małą Hannę uprowadzono ze szkoły prosto do  zamkniętego świata Wybranych. Od tamtej pory sprzymierzeńcy ich przywódcy - Proroka - ukrywają dziewczynkę i chronią jej porywacza. Grupa młodych ludzi, którym udało się wyrwać z sekty, dowiaduje się, gdzie jest Hanna, i zwraca do Vanessy Munroe o pomoc. Munroe podejmuje się zadania. Wyrusza do Buenos Aires, aby przeniknąć do sekty i wydostać stamtąd dziewczynkę. Wprowadzona w świat, jakiego wcześniej nie znała, musi znaleźć sposób na nieprzewidywalnych Wybranych i ich niebezpiecznych popleczników, zmagając się jednocześnie z własną naturą, która coraz gwałtowniej daje o sobie znać. Nie może dopuścić do tego, by szansa na uratowanie Hanny przepadła na zawsze.

Po raz kolejny Taylor Stevens po mistrzowsku tka akcję błyskotliwego, pełnego napięcia thrillera, który czyta się jednym tchem.

Taylor Stevens jest nagradzaną autorką bestsellerowych powieści o losach Vanessy Michael Munroe: Informacjonistki – docenionej przez „New York Times”, Niewinnej oraz Lalki. Jej powieści zdobyły uznanie krytyków i zostały przetłumaczone na dwadzieścia języków. Stevens mieszka w Teksasie i pracuje nad kolejną książką o przygodach Munroe.

Wasze zdjęcia

Dodaj własne zdjęcia

Recenzje (0)