Tło, REBIS
NOWOŚĆ REBIS POLECA BESTSELLER ZAPOWIEDŹ PROMOCJA PRODUKT ARCHIWALNY

Nina
Nina Majewska-Brown

Nina Braun |4

Format i cena:

książka (oprawa zintegr.)

Produkt archiwalny

e-book (EPUB, MOBI)

Produkt archiwalny

Szczegóły

Seria:
Pasje i namiętności
Oprawa:
zintegrowana
ISBN:
978-83-8062-206-7
Wydanie:
1 (2017)
Data premiery tego wydania:
2017-06-13
Liczba stron:
352
Format:
125x195

Opis książki

NINA to czwarta część – po Wakacjach, Zwyczajnym dniu i Jak się nie zakochać – historii kobiety, którą mogłaby być każda z nas.

Wydaje się, że Nina po ciężkich przejściach wreszcie osiągnęła życiową równowagę. Ale przewrotne życie jak zwykle ma dla niej w zanadrzu różne, niekoniecznie miłe niespodzianki. Tym razem na jej barki spadają choroba nielubianej teściowej i problemy z nowym partnerem oraz jego wszędobylskimi rodzicami.


Czy uda jej się zaprosić Olafa do wspólnego życia? Czy pokona własne zastrzeżenia co do nowego związku? Nina przekona się, jak trudno tworzyć nową relację, mając dzieci oraz bagaż trudnych doświadczeń i lęków, do którego życie co rusz dokłada kolejne kilogramy.
 

Nina Majewska-Brown to absolwentka wydziału polonistyki na Uniwersytecie im. Adama Mickiewicza w Poznaniu. Przez lata pracowała w różnych wydawnictwach. Obecnie wychowuje synów i prowadzi dom. Udany debiut literacki Wakacje, potem kolejna część Zwyczajny dzień oraz Jak się nie zakochać to opowieści o losach barwnej bohaterki, Niny Braun, kobiety po przejściach.

Wasze zdjęcia

Dodaj własne zdjęcia

Recenzje (2)

Najnowsza książka Niny Majewskiej - Brown to czwarta już odsłona słodko- gorzkiego cyklu powieść o Ninie. Ciepła, pełna humoru, skrajnych emocji i nieoczekiwanych zwrotów akcji. Napisana z werwą i dużym namysłem. To świetny pomysł na chwilę dla siebie. Gwarantuję, że kolejne spotkanie z Niną będzie znowu miłym i budującym przeżyciem. Polecam :-)
Wszystko, czym jestem zauroczona ...

Multimedia (3)

Nina Majewska-Brown zachęca do lektury:

Nina Majewska-Brown opowiada o swojej najnowszej książce "Nina"

"Nina" - trailer czwartej części cyklu książek Niny Majewskiej-Brown

Nina Majewska-Brown zachęca do lektury:

Nina Majewska-Brown opowiada o swojej najnowszej książce "Nina"

"Nina" - trailer czwartej części cyklu książek Niny Majewskiej-Brown