Tło, REBIS
NOWOŚĆ REBIS POLECA BESTSELLER ZAPOWIEDŹ PROMOCJA PRODUKT ARCHIWALNY

Niszczyciel. Przypływ
Taylor Anderson

Niszczyciel |5

Format i cena:

książka (oprawa miękka)

Produkt archiwalny

Szczegóły

Seria:
s-f
Przekład:
Radosław Kot
Oprawa:
broszurowa klejona
Tytuł oryginalny:
RISING TIDES. DESTROYERMEN BOOK 5
ISBN:
978-83-7818-486-7
Wydanie:
1 (2014)
Data premiery tego wydania:
2014-01-21
Liczba stron:
544
Format:
128x197

Opis książki

Kolejny tom bestsellerowego cyklu „Niszczyciel”

 

Połatane niszczyciele Taylora Andersona w kłębach pary wyszły na czoło his­torii alternatywnej. - E.E. Knight, autor „March in Country”

Kapitan Reddy i jego niespodziewany sojusznik, komodor Jenks z Imperialnej Marynarki Wojennej, ścigają porywacza księżniczki Rebekki i porucznik Sandry Tu­cker. Trop wiedzie na wyspy macierzyste Nowego Imperium Brytyjskiego, gdzie stają oni wobec całkiem nowego wyzwania i perspektywy kolejnej wojny.

Ujawniają spisek, lecz nikt im nie wierzy, rychło jednak się okazuje, że nie przebierająca w środkach Kompania Nowobrytyjska szykuje się do zamachu stanu i przejęcia całej władzy nad imperium.

Reddy i Jenks, którzy sądzili, że mają do czynienia z drobnym, choć brzemiennym w skutki spiskiem, włączają się w rozgrywkę polityczną na międzynarodową skalę. O wyniku starcia  w olbrzymiej mierze zadecyduje przerzucony do świata jaszczurów i lemurów niszczyciel USS Walker…

Taylor Anderson jest wytwórcą replik starej broni palnej, ekspertem w dziedzinie balistyki historycznej i konsultantem filmowym. Wykłada historię na Uniwersytecie Tarletona. Żegluje, mieszka z żoną, córką i swoimi armatami w Granbury w Teksasie. Bestsellerowym cyklem „Niszczyciel” dowiódł on świetnej znajomości zagadnień marynistycznych i nawiązał do najlepszych tradycji militarnej SF.

Źródło zdjęcia: Jim Goodrich

Wasze zdjęcia

Dodaj własne zdjęcia

Recenzje (0)