Tło, REBIS
NOWOŚĆ REBIS POLECA BESTSELLER ZAPOWIEDŹ PROMOCJA PRODUKT ARCHIWALNY

Niszczyciel. W oku cyklonu
Taylor Anderson

Niszczyciel |1

Format i cena:

książka (oprawa miękka)

Produkt archiwalny

Szczegóły

Seria:
s-f
Przekład:
Radosław Kot
Oprawa:
broszurowa klejona
Tytuł oryginalny:
Into the Storm
ISBN:
978-83-7510-492-9
Wydanie:
1 (2011)
Data premiery tego wydania:
2011-04-19
Liczba stron:
480
Format:
128x197

Opis książki

Pierwszy tom cyklu „Niszczyciel”

 

II wojna światowa. Podczas bitwy na Morzu Jawajskim toczący śmiertelny pojedynek z japońską flotą amerykański niszczyciel Walker trafia w dziwny szkwał. Po wyjściu na spokojne wody załoga odkrywa, że choć wciąż jest to Ziemia, okręt znalazł się w innym świecie, w którym toczą się krwawe walki między niezwykłymi przeciwnikami... Wciągnięta przypadkiem w konflikt załoga Walkera dysponuje potężną bronią, która może zmienić prymitywną wojnę w rzeźnię. Zanim przystąpią do nowej wojny, muszą więc mądrze wybrać, po której stronie stanąć.

Pierwszy tom cyklu „Niszczyciel”, bestsellerów „New York Timesa”, otwiera opowieść wykreowaną z wielką znajomością zagadnień marynistycznych i nawiązującą do najlepszych tradycji militarnej SF i historii alternatywnej.

Wciągająca i fascynująca… Anderson to nowy talent, na który trzeba zwrócić uwagę. - S.M. Stirling, autor serii „Generał i Draka”

Taylor Anderson jest wytwórcą replik starej broni palnej, ekspertem w dziedzinie balistyki historycznej i konsultantem filmowym. Wykłada historię na Uniwersytecie Tarletona. Żegluje, mieszka z żoną, córką i swoimi armatami w Granbury w Teksasie. Bestsellerowym cyklem „Niszczyciel” dowiódł on świetnej znajomości zagadnień marynistycznych i nawiązał do najlepszych tradycji militarnej SF.

Źródło zdjęcia: Jim Goodrich

Wasze zdjęcia

Dodaj własne zdjęcia

Recenzje (0)