Tło, REBIS
NOWOŚĆ REBIS POLECA BESTSELLER ZAPOWIEDŹ PROMOCJA PRODUKT ARCHIWALNY

NLP w 21 dni
Harry Alder, Beryl Heather

Format i cena:

książka (oprawa twarda)

Produkt archiwalny

Szczegóły

Seria:
Poradniki i podręczniki biznesowe
Przekład:
Anna Sawicka-Chrapkowicz
Oprawa:
całopapierowa
Tytuł oryginalny:
NLP in 21 Days
ISBN:
978-83-7510-171-3
Wydanie:
10 (2017)
Data premiery tego wydania:
2017-03-07
Liczba stron:
296
Format:
150x225

Opis książki

Dzięki tej książce odniesiesz sukces i zrealizujesz pragnienia – aby zmienić swe życie, potrzebujesz tylko 21 dni!

 

Odmień życie w 21 dni!

Książka dwojga specjalistów w dziedzinie NLP (Neuro-Linguistic Programming - programowanie neurolingwistyczne) adresowana jest nie tylko do terapeutów, ale do każdego, kto chce skutecznie zmienić swe życie, osiągać cele, których pragnie, tworzyć dobre związki z innymi, słowem – samorealizować się.

NLP powstało w wyniku badań nad zachowaniami prowadzącymi do osiągania sukcesu. Metoda, stworzona w połowie lat siedemdziesiątych, jest szeroko stosowana (z powodzeniem!) w różnych dziedzinach, m.in. w biznesie, sporcie, terapii, edukacji. To najbardziej skuteczna technika służąca indywidualnej przemianie i osiąganiu sukcesu. Podczas dwudziestojednodniowego programu, wykorzystując swe psychiczne zasoby, nauczysz się tak porozumiewać z innymi, że zmienisz nie tylko siebie, ale i otoczenie.

Harry Alder jest lekarzem medycyny, ale też biznesmenem, trenerem kadr kierowniczych i autorem kilkunastu książek na temat programowania neurolingwistycznego.
Beryl Heather to światowej sławy specjalistka w dziedzinie NLP, założycielka i dyrektor centrum treningowego Realisation at Stenhouse w Cardiff w Wielkiej Brytanii.

Wasze zdjęcia

Dodaj własne zdjęcia

Recenzje (0)