Tło, REBIS
Non stop, Brian Aldiss, Dom Wydawniczy REBIS Sp. z o.o.
NOWOŚĆ REBIS POLECA BESTSELLER ZAPOWIEDŹ PROMOCJA PRODUKT ARCHIWALNY

Non stop
Brian Aldiss

Wehikuł czasu

Format i cena:

książka (oprawa twarda)

CHWILOWO NIEDOSTĘPNE

e-book (EPUB, MOBI)

30,39 zł 37,99 zł oszczędzasz 20%

e-book (EPUB, MOBI)

Produkt archiwalny

więcej formatów

Szczegóły

Seria:
s-f
Przekład:
Maciej Raginiak
Oprawa:
całopapierowa
Tytuł oryginalny:
Non-Stop
ISBN:
978-83-8062-598-3
Wydanie:
2 (2019)
Data premiery tego wydania:
2019-08-06
Liczba stron:
296
Format:
135x215

Opis książki

Fascynująca lektura, od początku do samego końca, kiedy odkrywasz, o co w tym wszystkim chodzi, i zaczynasz czytać ponownie. - „The Observer”

POWIEŚĆ ZDOBYŁA PRIX JULES VERNE

Roy Complain oraz jego plemię żyją w porośniętych dziką roślinnością Kwaterach i walczą o przetrwanie w nieprzyjaznym świecie. Wrogami, oprócz innych plemion i dzikich zwierząt, są też mityczni Ludzie z Dziobu, legendarni Giganci i przerażający Obcy. Jedna z legend głosi, że wszystkie Pokłady są zamknięte w pojemniku zwanym statkiem, który przemierza pustkę od jednego świata do drugiego. Complain nie wie, które opowieści starszyzny są prawdziwe. W trakcie wyczerpującej, pełnej niebezpieczeństw wyprawy przekona się, że mityczny statek skrywa liczne tajemnice, a prawda jest jeszcze bardziej przerażająca.
Brian W. Aldiss (1925?2017) to znakomity pisarz SF, autor blisko 80 książek i ponad 300 opowiadań. W latach 1943? 1947 służył w armii brytyjskiej na Dalekim Wschodzie. Po powrocie do kraju pracował jako księgarz w Oksfordzie. Był też redaktorem literackim „Oxford Mail”, pisał recenzje filmowe i poezję, wydawał antologie. Sławę przyniosła mu pierwsza powieść SF, Non stop, natychmiast zaliczona do klasyki gatunku, a ugruntowały ją Cieplarnia i trylogia o Helikonii. Otrzymał nagrody Hugo, Nebula, Nagrodę Locusa i Nagrodę im. Campbella, a za zasługi dla literatury – Order Imperium Brytyjskiego

Wasze zdjęcia

Dodaj własne zdjęcia

Recenzje (0)