Tło, REBIS
NOWOŚĆ REBIS POLECA BESTSELLER ZAPOWIEDŹ PROMOCJA PRODUKT ARCHIWALNY

Nosiciel
Robin Cook

Format i cena:

książka (oprawa miękka)

Produkt archiwalny

Szczegóły

Seria:
Thriller
Przekład:
Jacek Wietecki
Oprawa:
broszurowa klejona
Tytuł oryginalny:
Vector
ISBN:
978-83-7510-779-1
Wydanie:
5 (2011)
Data premiery tego wydania:
2011-08-16
Liczba stron:
408
Format:
128 x 197

Opis książki

Kto wygra szaleńczy wyścig ze śmiercią – odpowiedź  znajdziecie w Nosicielu

 

Nowojorski taksówkarz, Jurij Dawidow, w przeszłości technik w radzieckich zakładach produkujących broń biologiczną, zawiódł się na swojej nowej ojczyźnie. Planuje zemstę. Jednak zanim do niej dojdzie, musi wypróbować swoją broń na niewinnych ofiarach.

W tym samym czasie do kostnicy miejskiej trafiają zwłoki kilku osób, które zmarły w nie wyjaśnionych okolicznościach.

Rozwiązanie zagadki, które rysuje się w  głowie przeprowadzającego autopsję Jacka Stapletona przekracza wszelkie wyobrażenie. Kto będzie szybszy w tym szaleńczym wyścigu ze śmiercią?

To książka fascynująca, lecz zarazem przerażającą. A przecież wizja świata, w którym  jednostki dysponują wiedzą tak zaawansowaną, że mogą zagrozić ludzkości, jest na wyciągnięcie ręki.

Robin Cook jest uważany za mistrza thrillera medycznego. Ukończył medycynę na Uniwersytecie Columbia oraz studia podyplomowe na Harvardzie. W swojej twórczości wykorzystuje najnowszą wiedzę medyczną oraz doświadczenia z własnej praktyki lekarskiej. Jest autorem wielu powieści, w tym takich bestsellerów, jak Mutant, Epidemia, Zabójcza kuracja, Chromosom 6 czy Toksyna. Wydana w 1977 roku Coma była debiutem Cooka i przyniosła mu sławę, którą utwierdził słynny już film w reżyserii Michaela Crichtona z Genevieve Bujold i Michaelem Douglasem.

Wasze zdjęcia

Dodaj własne zdjęcia

Recenzje (0)