Tło, REBIS
NOWOŚĆ REBIS POLECA BESTSELLER ZAPOWIEDŹ PROMOCJA PRODUKT ARCHIWALNY

Odmładzająca książka kucharska
Marek Bardadyn

Format i cena:

książka (oprawa miękka)

Produkt archiwalny

Szczegóły

Seria:
Dieta i żywienie
Oprawa:
broszurowa klejona
ISBN:
978-83-7510-931-3
Wydanie:
4 (2016)
Data premiery tego wydania:
2012-09-04
Liczba stron:
232
Format:
180x220

Opis książki

Kontynuacja Odchudzającej książki kucharskiej, bestsellerowego poradnika kulinarnego

W Odmładzającej książce kucharskiej doktor Marek Bardadyn proponuje 100 nowych przepisów, które nie tylko pozwolą szybko, trwale i ze smakiem schudnąć, ale jednocześnie niezwykle skutecznie pobudzą procesy odmładzania organizmu.

Możliwość naturalnej suplementacji konkretnych witamin i minerałów na podstawie danych o ich zawartości w poszczególnych daniach to efekt wprowadzenia przez autora innowacyjnej formuły prezentacji przepisów kulinarnych i bardzo praktyczne rozwiązanie, które z pewnością zainteresuje wszystkich fanów zdrowego stylu życia i odżywiania.

Doktor Marek Bardadyn jest ekspertem w dziedzinie zdrowego stylu życia i odchudzania, twórcą niezwykle popularnej w wielu krajach świata diety strukturalnej. Jest autorem bestsellerowych książek Odchudzanie weekendowe, Kody młodości, Nałóg jedzenia, Odchudzająca książka kucharska, Odmładzająca książka kucharska, Koktajle odchudzające i Dietetyczne przepisy. Prowadzi rubryki porad medycznych w poczytnych czasopismach i popularne programy telewizyjne o odchudzaniu i zdrowym stylu życia. Od lat w oparciu o swoje autorskie programy dietetyczne i fitness organizuje kuracje odchudzające i dba o formę gwiazd show-biznesu, znanych polityków i sportowców z całego świata.

Wasze zdjęcia

Dodaj własne zdjęcia

Recenzje (0)