Tło, REBIS
NOWOŚĆ REBIS POLECA BESTSELLER ZAPOWIEDŹ PROMOCJA PRODUKT ARCHIWALNY

Oko kruka
Eliot Pattison

Format i cena:

książka (oprawa twarda)

Produkt archiwalny

Szczegóły

Seria:
Powieść historyczna
Przekład:
Zbigniew A. Królicki
Oprawa:
całopapierowa z obwolutą
Tytuł oryginalny:
EYE OF THE RAVEN
ISBN:
978-83-7510-697-8
Wydanie:
1 (2011)
Data premiery tego wydania:
2011-08-02
Liczba stron:
320
Format:
150 x 225

Opis książki

Kontynuacja Grzechoczącego kośćmi

Szkot Duncan McCallum wraz ze swym indiańskim przyjacielem Conawago przemierza amerykańską puszczę, zgłębiając tajemnice jej mieszkańców.

W swej wędrówce natykają się na zamordowanego w bestialski sposób kapitana Burke’a. Wkrótce okazuje się, że nie jest on jedyną ofiarą morderstw noszących znamiona ponurego rytuału i zagrażających pokojowemu traktatowi pomiędzy Anglikami a Irokezami. Duncan musi się zmierzyć z okrutną zagadką i w błyskawicznym tempie odkryć, kto naprawdę stoi za tymi zabójstwami, jako że niesłusznie oskarżeni zostają jego indiańscy przyjaciele, a mściwi osadnicy chcą jak najszybciej dokonać egzekucji.

Niewielu pisarzy potrafi tak doskonale połączyć historię z zagadką kryminalną jak Eliot Pattison, zdobywca nagrody Edgara. Sugestywny sposób opowiadania, różnorodność wątków i niezapomniane postacie sprawiają, że jego powieści to jedyna w swoim rodzaju lektura. - „Publishers Weekly”

Eliot Pattison, zdobywca nagrody Edgara Allana Poe, nominowany do CWA Golden Dagger, jest autorem międzynarodowych bestsellerów z cyklu o inspektorze Shanie. REBIS wydał jego Mantrę czaszki, Kościaną Górę, Modlitwę smoka, Piękne duchy, Woda omywa kamień i Pana śmierci, Grzechoczącego kośćmi i Oko kruka.

Źródło zdjęcia: Wikipedia (© Günter Prust).

Wasze zdjęcia

Dodaj własne zdjęcia

Recenzje (0)