Tło, REBIS
NOWOŚĆ REBIS POLECA BESTSELLER ZAPOWIEDŹ PROMOCJA PRODUKT ARCHIWALNY

Opcja Sziwy
David Weber, Steve White

Starfire |4

Format i cena:

książka (oprawa miękka)

Produkt archiwalny

Szczegóły

Seria:
s-f
Przekład:
Jarosław Kotarski
Oprawa:
broszurowa klejona
Tytuł oryginalny:
The Shiva Option
ISBN:
978-83-7301-849-5
Wydanie:
1 (2007)
Data premiery tego wydania:
2007-10-23
Liczba stron:
660
Format:
128 x 197

Opis książki

Czwarty tom cyklu militarnej fantastyki „Starfire”.

 

Wojna z Pająkami przybiera zły obrót, a klęska oznacza zagładę ludzkości. Wielki Sojusz – złożony z ludzi, Kociambrów, Ophiuchi i Gormów – mimo zaciętej obrony znalazł się w krytycznej sytuacji. Miliardy cywilów zostały zabite i zjedzone, a najsilniejszy i najlepiej zaplanowany kontratak zakończył się klęską - mimo serii błyskotliwych zwycięstw Pająki cały czas utrzymywały inicjatywę.

Jedynym wyjściem okazało się reaktywowanie Dyrektywy Osiemnastej, bo kiedy wchodzi w grę eksterminacja czterech ras lub jednej, wybór jest prosty. Gdy po raz pierwszy zastosowano tę dyrektywę, okazało się, że los uśmiechnął się do Sojuszu. Zaistniała Opcja Sziwy.

David Weber, literacki fenomen XXI wieku, bestsellerowy autor militarnej SF i popularnych na całym świecie cykli „Honor Harrington”, „Starfire” i „Schronienie”. Trzydzieści tytułów Webera trafiło na listę bestsellerów „New York Timesa”, a łączny nakład jego książek przekroczył już 8 milionów egzemplarzy.

Steve White pełnił służbę w Wietnamie jako oficer marynarki wojennej. Jest autorem kilkunastu powieści SF i fantasy, był nominowany do Nagrody Prometeusza za powieść Eagle Against the Stars. REBIS wydaje cykl „Starfire”, którego White jest współtwórcą.

Wasze zdjęcia

Dodaj własne zdjęcia

Recenzje (0)