Tło, REBIS
NOWOŚĆ REBIS POLECA BESTSELLER ZAPOWIEDŹ PROMOCJA PRODUKT ARCHIWALNY

Ostateczność
Steve White, Charles E. Gannon

Starfire |6

Format i cena:

książka (oprawa miękka)

Produkt archiwalny

Szczegóły

Seria:
s-f
Przekład:
Zbigniew A. Królicki
Oprawa:
broszurowa klejona
Tytuł oryginalny:
EXTREMIS. A STARFIRE NOVEL
ISBN:
978-83-7818-524-6
Wydanie:
1 (2014)
Data premiery tego wydania:
2014-04-08
Liczba stron:
816
Format:
128x197

Opis książki

Szósty tom cyklu „Starfire”

 

Kontynuacja wydarzeń opisanych w powieści Exodus. Członkowie planetarnego sojuszu żyją w zgodzie i harmonii… aż do przybycia floty okrętów większych od miast, uciekających z utraconej ojczystej planety. Arduanie podróżowali wieki, by znaleźć planetę, która będzie ich nowym domem. Obecność ludzi, których nie uznają za w pełni rozumne istoty, to dla nich tylko drobna niedogodność. Wierząc, że po śmierci przejdą reinkarnację, nie wahają się atakować z samobójczą furią. Poznawszy sekrety ludzkiej techniki zamierzają podbić cały zamieszkany rejon Galaktyki. Powstrzymać ich może tylko ponowne przymierze ludzi i innych istot…

Steve White pełnił służbę w Wietnamie jako oficer marynarki wojennej. Jest autorem kilkunastu powieści SF i fantasy, był nominowany do Nagrody Prometeusza za powieść Eagle Against the Stars. REBIS wydaje cykl „Starfire”, którego White jest współtwórcą.
Charles Gannon jest profesorem wydziału literatury amerykańskiej St. Bonaventure University, publikował w czołowym magazynie science fiction „Analog”.

Źródło zdjęcia: jthomasross.wordpress.com

Wasze zdjęcia

Dodaj własne zdjęcia

Recenzje (0)