Tło, REBIS
NOWOŚĆ REBIS POLECA BESTSELLER ZAPOWIEDŹ PROMOCJA PRODUKT ARCHIWALNY

Paryska dieta
Jean-Michel Cohen

Format i cena:

książka (oprawa zintegr.)

Produkt archiwalny

Szczegóły

Seria:
Dieta i żywienie
Przekład:
Aleksandra Górska
Oprawa:
zintegrowana
Tytuł oryginalny:
PARISIAN DIET
ISBN:
978-83-7818-442-3
Wydanie:
3 (2013)
Data premiery tego wydania:
2013-07-30
Liczba stron:
288
Format:
155x235

Opis książki

Rewolucyjny program odchudzania J.M. Cohena, człowieka który w 2011 roku wygrał proces o zniesławienie po tym, jak podważył zasadność stosowania diety Dukana i określił ją jako groźną dla zdrowia

 

Paryska dieta to nowoczesny plan stopniowej i, co istotne, trwałej utraty masy ciała. Dostarczając niezbędnej motywacji, autor prowadzi czytelnika przez trzy kolejne fazy: Cafe, Bistro i Gourmet, aż do osiągnięcia wymarzonej sylwetki. Łącząc zdrowy styl życia  Francuzów i determinację Amerykanów w ich niekończącej się pogoni za szczupłą sylwetką i dobrym samopoczuciem, doktor Cohen przedstawia świeże spojrzenie na kwestię zdrowego odżywiania. Zdecydowanie przeciwny dietom „ekstremalnym” i nieuchronnemu efektowi jo-jo, który im towarzyszy, doktor Cohen proponuje świeże, rozsądne i holistyczne podejście uwzględniające fizyczne, psychologiczne i kulturowe czynniki wpływające na nasz stosunek do jedzenia.

Paryska dieta nie jest chwilową nowinką. To zupełnie nowe podejście do odchudzania, a jednocześnie sposób na celebrowanie życia, który pomoże uzyskać świetny wygląd i doskonałe samopoczucie.

Jean-Michel Cohen jest lekarzem i najsłynniejszym specjalistą ds. żywienia we Francji. Jego bestsellerowe publikacje dotyczące odżywiania i odchudzania – ich nakład wyniósł ponad milion egzemplarzy – zostały przetłumaczone na dziewięć języków. Jean-Michel Cohen prowadzi także programy telewizyjne dotyczące odchudzania, występował m.in. we francuskiej wersji programu Master Chef. W 1986 roku stworzył pierwsze wielospecjalistyczne centrum leczenia otyłości we Francji. W czasie swojej praktyki lekarskiej  pomógł ponad 30 tysiącom pacjentów borykających się z otyłością i zaburzeniami odżywiania, a jego portal zmotywował pół miliona internautów do podjęcia walki ze zbędnymi kilogramami. W 2011 roku wygrał proces o zniesławienie po tym, jak podważył zasadność stosowania diety Dukana i określił ją jako groźną dla zdrowia.

Wasze zdjęcia

Dodaj własne zdjęcia

Recenzje (0)