Tło, REBIS
NOWOŚĆ REBIS POLECA BESTSELLER ZAPOWIEDŹ PROMOCJA PRODUKT ARCHIWALNY

Paryski szyk jeszcze raz
Ines de la Fressange, Sophie Gachet

Format i cena:

książka (oprawa miękka)

CHWILOWO NIEDOSTĘPNE

Szczegóły

Seria:
X-Varia
Przekład:
Katarzyna Karłowska, Magdalena Hermanowska
Oprawa:
broszurowa szyta
Tytuł oryginalny:
Parisian Chic encore!
ISBN:
978-83-8188-019-0
Wydanie:
1 (2020)
Data premiery tego wydania:
2020-03-10
Liczba stron:
240
Format:
155x235

Opis książki

Ten elegancki poradnik jest prawdziwym must-have dla kobiety, która chce połączyć swój indywidualny styl z paryskim szykiem

W nowej, poszerzonej i uaktualnionej wersji Paryskiego szyku – którego pierwsze wydanie także w Polsce było bestsellerem – Ines de la Fressange, ikona paryskiego szyku, oraz Sophie Gachet, znawczyni paryskich trendów, z humorem, wdziękiem i zapałem dzielą się swoim niepowtarzalnym stylem i wskazówkami na temat mody, elegancji, urody, dekoracji wnętrz i spędzania wolnego czasu, także z dziećmi.

Znajdziesz tu fantastyczne stylizacje, zdjęcia i rysunki Ines, dowiesz się, które elementy garderoby są niezbędne w szafie każdej kobiety, poznasz sposób Ines na pielęgnację urody w dziesięć minut i na przygotowanie paryskiej kolacji dla przyjaciół. Znajdziesz tu także listę adresów – internetowych i stacjonarnych – pod którymi zrobisz zakupy w paryskim stylu, miejsc, gdzie zjesz wspaniały posiłek, wypijesz kawę, spędzisz noc, muzeów leżących nieco na uboczu głównych szlaków.

Ponad 300 kolorowych ilustracji

Ines de la Fressange, jedna z najsłynniejszych francuskich modelek, jest m.in. właścicielką butiku i marki działających pod jej nazwiskiem, projektantką, konsultantką marki Roger Vivier. Sophie Gachet jest dziennikarką, jej poświęcone modzie artykuły pojawiają się systematycznie m.in. w „Elle”.

Obie są współautorkami opublikowanych przez REBIS podręczników stylu: Paryski szyk oraz Paryski szyk. Look Book. Co mam na siebie włożyć?, a także innych poradników

Ines de La Fressange to francuska ikona mody, była modelka - pozowała dla „Elle”, „Vogue” i „Madame Figaro”. Przez jakiś czas była muzą samego Karla Lagerfelda. Od 1990 roku projektantka mody i twórczyni kompozycji zapachowych. W 1992 roku otworzyła w Paryżu butik. W 2010 roku na specjalną prośbę pojawiła się na wybiegu kolekcji wiosenno-letniej Coco Chanel.

Wasze zdjęcia

Dodaj własne zdjęcia

Recenzje (0)