Tło, REBIS
NOWOŚĆ REBIS POLECA BESTSELLER ZAPOWIEDŹ PROMOCJA PRODUKT ARCHIWALNY

Paryski szyk. Look Book. Co mam dziś na siebie włożyć?
Ines de la Fressange, Sophie Gachet

Format i cena:

książka (oprawa miękka)

Produkt archiwalny

Szczegóły

Seria:
X-Varia
Przekład:
Monika Szewc-Osiecka
Oprawa:
broszurowa klejona
Tytuł oryginalny:
Comment je m'habille aujourd'hui?
ISBN:
978-83-8062-137-4
Wydanie:
1 (2017)
Data premiery tego wydania:
2017-03-14
Liczba stron:
160
Format:
170x240

Opis książki

Najnowsza książka o tajnikach mody, autorki superbestsellera Paryski szyk; modelki i najbardziej znanej paryżanki Ines de la Fressange.

Organizujesz u siebie kolację dla przyjaciół. Idziesz na spotkanie z potencjalnym narzeczonym. W co się ubrać? Dzięki tej książce poznasz sztuczki, jakich używa paryżanka, by stworzyć stylowy look na każdą okazję, bazując wyłącznie na podstawowych składnikach.

Ines de La Fressange to francuska ikona mody, była modelka - pozowała dla „Elle”, „Vogue” i „Madame Figaro”. Przez jakiś czas była muzą samego Karla Lagerfelda. Od 1990 roku projektantka mody i twórczyni kompozycji zapachowych. W 1992 roku otworzyła w Paryżu butik. W 2010 roku na specjalną prośbę pojawiła się na wybiegu kolekcji wiosenno-letniej Coco Chanel.

Wasze zdjęcia

Dodaj własne zdjęcia

Recenzje (3)

Książka, której potrzebowałam! To już nie są ogólne porady, to zbiór gotowych pomysłów, jak się ubrać na różne okazje. „Paryski szyk. LOOK BOOK” rozpoczyna kompletna lista potrzebnych ubrań i dodatków, które potem są zestawiane w sposób prosty, lecz z klasą. W przepięknej, błyszczącej złotem okładce kryje się prawdziwy skarb dla każdej kobiety, która co jakiś czas staje przed szafą z myślą „nie mam w co się ubrać” – LOOK BOOK przychodzi z gotowymi podpowiedziami, do użycia nie tylko w sytuacjach kryzysowych, ale i na co dzień!
Zuzanna
Zdecydowanie nie jestem fanką poradników modowych i zazwyczaj ich nie kupuję, jednak ten LOOK BOOK to strzał w dziesiątkę. Mało treści za to krótko , konkretnie i na temat, bez długich opisów, przy których można zasnąć, a już napewno nie pamiętać co było na ich początku. Książka obfituje za to w mnóstwo przepięknych zdjęć stylizacji ubrań na każdą okazję. Okazuje się że nie musimy posiadać setek ubrań aby ubierać się stylowo. Wystarczy tak naprawdę zgromadzić pewne niezbędne "składniki" garderoby, by móc dość przemyślanie dobierać stroje i je fantastycznie łączyć ze sobą, mieszać i dzięki temu tworzyć stylizacje na różne okazje. Dla mnie ten poradnik to strzał w dziesiątkę, napisany lekkim językiem, gwarantujący wrażenia wzrokowe na wysokim poziomie - złota okładka sama się broni, sprawia, że odnosi się wrażenie iż trzyma się w ręku bardzo drogocenną książkę. Dlatego wiem że nie raz do niej wrócę i śmiało mogę ją polecić innym Kobietom
Dorota - domilkowydomek

Multimedia (6)