Tło, REBIS
NOWOŚĆ REBIS POLECA BESTSELLER ZAPOWIEDŹ PROMOCJA PRODUKT ARCHIWALNY

Paryski szyk w twoim domu. Stylowe wnętrza
India Mahdavi, Soline Delos

Format i cena:

książka (oprawa zintegr.)

Produkt archiwalny

Szczegóły

Seria:
X-Varia
Przekład:
Bandel Elżbieta
Oprawa:
zintegrowana
Tytuł oryginalny:
Home
ISBN:
978-83-7818-436-2
Wydanie:
1 (2013)
Data premiery tego wydania:
2013-11-13
Liczba stron:
208
Format:
155x235

Opis książki

Znana projektantka India Mahdavi radzi, jak sprawić, by mieszkanie było wygodne, funkcjonalne, a przede wszystkim nietuzinkowe

 

W tej pięknie ilustrowanej książce znana projektantka radzi, jak sprawić, by mieszkanie było wygodne, funkcjonalne, a przede wszystkim nietuzinkowe. Autorka zdradza tajniki swojego warsztatu, by pomóc nam ukryć mankamenty wnętrza i podkreślić jego atuty, a także udekorować je tak, by odzwierciedlało naszą osobowość. Na końcu książki znajduje się praktyczny spis inspirujących miejsc i adresy sklepów, w których można kupić niezbędne materiały, także za pośrednictwem Internetu.

India Mahdavi jest architektem i znaną na całym świecie projektantką wnętrz. Pracowała ze słynnym Christianem Liaigre, zanim w 1999 roku otworzyła własne studio. Realizowała wiele zamówień, m.in. na wystrój restauracji w hotelu Connaught w Londynie,restauracji Thoumieux i modnego bistro Chez Germaine w Paryżu. „Time” zaliczył ją do stu najbardziej wpływowych projektantów 2008 roku.

India Mahdavi jest architektem i znaną na całym świecie projektantką wnętrz. Pracowała ze słynnym Christianem Liaigre, zanim w 1999 roku otworzyła własne studio. Realizowała wiele zamówień, m.in. na wystrój restauracji w hotelu Connaught w Londynie, restauracji Thoumieux i modnego bistro Chez Germaine w Paryżu. „Time” zaliczył ją do stu najbardziej wpływowych projektantów 2008 roku.
Soline Delos jest dziennikarką, pisze m.in. dla „Elle Décoration” i „Elle”.

Wasze zdjęcia

Dodaj własne zdjęcia

Recenzje (0)