Tło, REBIS
NOWOŚĆ REBIS POLECA BESTSELLER ZAPOWIEDŹ PROMOCJA PRODUKT ARCHIWALNY

Pendragon. Wirus rzeczywistości
D.J. MacHale

Format i cena:

książka (oprawa twarda)

Produkt archiwalny

Szczegóły

Seria:
Fantasy
Przekład:
D.J. MacHale
Oprawa:
całopapierowa
Tytuł oryginalny:
PENDRAGON. THE REALITY BUG
ISBN:
978-83-7510-120-1
Wydanie:
1 (2008)
Data premiery tego wydania:
2008-04-01
Liczba stron:
400
Format:
128x197

Opis książki

Wirus rzeczywistości to kolejny, czwarty już tom pasjonującego i pobudzającego wyobraźnię cyklu dla młodzieży „Pendragon”

 

Wyobraź sobie, że odkrywasz, iż nie jesteś osobą, za którą się uważałeś!

Po niesamowitych przygodach na Denduronie, Cloralu, a nawet na Pierwszej Ziemi, Bobby Pendragon trafia do zaawansowanej technologicznie strefy Veelox. Osiągnęła ona doskonałą harmonię i z pozoru wszystko wydaje się w porządku, tylko… Veelox jest kompletnie wyludniony. Najwspanialszy tamtejszy wynalazek bowiem – symulacja życia – okazuje się zarazem największym przekleństwem strefy. Każdy może się zamknąć w kapsule i podłączony do superkomputerów w fantazji wieść takie życie, jakiego pragnie.

Czy marzenia mogą stać się zagrożeniem? Czy Bobby oprze się pokusie powrotu do rodziny i dawnego życia, choćby tylko w wyobraźni, i zdoła podjąć walkę z demonicznym Saint Dane’em? Przekonamy się, jak ogromna jest potęga marzeń…

D.J. MacHale jest scenarzystą, reżyserem, a także producentem filmowym i telewizyjnym. Polski widz zna jego Straszny hotel i serial Czy boisz się ciemności? Jego cykl „Pendragon” sprzedał się już w ponadmilionowym nakładzie.

www.thependragonadventure.com

Źródło zdjęcia: Wikipedia (© Rodrigo Fernández).

Wasze zdjęcia

Dodaj własne zdjęcia

Recenzje (0)