Tło, REBIS
NOWOŚĆ REBIS POLECA BESTSELLER ZAPOWIEDŹ PROMOCJA PRODUKT ARCHIWALNY

Pieniądze, seks i dzieci
Tina B. Tessina

Format i cena:

książka (oprawa miękka)

Produkt archiwalny

Szczegóły

Seria:
Poradniki psychologiczne
Przekład:
Michał Jóźwiak
Oprawa:
broszurowa klejona
Tytuł oryginalny:
Money, Sex, and Kids
ISBN:
978-83-7510-486-8
Wydanie:
1 (2010)
Data premiery tego wydania:
2010-09-07
Liczba stron:
216
Format:
150 x 225

Opis książki

Pieniądze, seks i dzieci to 3 główne powody rozwodów – zastosuj idealny plan pokojowy dla twojego małżeństwa

Jak często zdarza ci się słyszeć: „Nie słuchasz, co do ciebie mówię”, „Za rzadko się kochamy”, „Za dużo wydajesz”, „Pozwalasz maluchom na zbyt wiele”? Jeśli któraś z tych kwestii wydaje ci się aż nadto znajoma, nie jesteś sam. Konflikty trapiące pary małżeńskie mają właśnie najczęściej takie podłoże: pieniądze, seks i dzieci.

Za sprawą tej książki dowiesz się, co zrobić, by wizja związku jako układu partnerskiego zastąpiła jego postrzeganie jako pola walki o to, kto ma rację. Nauczysz się dzielić przemyśleniami i wspólnie z małżonkiem podejmować kluczowe dla waszego związku decyzje. Od bycia udaną, szczęśliwą parą dzieli was wyłącznie odrobina wiedzy i trochę praktyki. Tina B. Tessina jest w tej dziedzinie prawdziwą specjalistką.

Tina B. Tessina, doradca par małżeńskich, jest licencjonowaną psychoterapeutką prowadzącą prywatną praktykę od 1979 roku. Posiada dyplom American Psychotherapy Association i specjalizuje się we wspieraniu ofiar przemocy domowej. Napisała jedenaście książek, w tym The 10 Smartest Decisions a Woman Can Make Before 40 i The Unofficial Guide to Dating Again.

Wasze zdjęcia

Dodaj własne zdjęcia

Recenzje (0)