Tło, REBIS
NOWOŚĆ REBIS POLECA BESTSELLER ZAPOWIEDŹ PROMOCJA PRODUKT ARCHIWALNY

Piętno
Karin Slaughter

Format i cena:

książka (oprawa miękka)

Produkt archiwalny

e-book (EPUB, MOBI)

Produkt archiwalny

Szczegóły

Seria:
Thriller
Przekład:
Aleksandra Górska
Oprawa:
broszura szyta ze skrzydełkami
Tytuł oryginalny:
Broken
ISBN:
978-83-7510-672-5
Wydanie:
1 (2011)
Data premiery tego wydania:
2011-09-20
Liczba stron:
416
Format:
135 x 215

Opis książki

Trzymająca w napięciu opowieść o korupcji, zbrodni i starciu, które niejedno życie pozostawi w stanie nie do naprawy…

W lodowatych wodach jeziora zostaje znalezione ciało młodej kobiety. Pozostawiony na brzegu list na pierwszy rzut oka wskazuje na samobójstwo. Ale bardzo szybko staje się jasne, że był to brutalny, popełniony z zimną krwią mord. Prowadzący śledztwo napotykają mur milczenia małej, zżytej społeczności, powiązanej głęboko sięgającą siecią związków i zależności. Jedyna osoba, która mogłaby powiedzieć prawdę o tym, co się wydarzyło, nie żyje…

Bestsellerowe powieści Karin Slaughter wyróżniają się zarówno żywymi portretami dotkniętych przez los bohaterów, jak i pełnymi dramatyzmu zagadkami kryminalnymi. W najnowszej czytelnicy znajdą frapujące postaci z wcześniejszych książek autorki oraz trzymającą w napięciu opowieść o korupcji i zbrodni, które mogą odcisnąć niezatarte piętno na niejednym życiu.

Karin Slaughter jest pisarką, której bestsellery Faithless i A Faint Cold Fear zyskały międzynarodową sławę. Pochodzi z Georgii. Zadebiutowała powieścią kryminalną Zaślepienie, której akcja toczy się w Grand County, w Georgii. Akcja wielu z jej książek rozgrywa się na amerykańskim Południu. Charakterystyczne dla jej twórczości są: ostro zarysowane tło obyczajowe i duża dawka przemocy przedstawiona naturalistycznym językiem. Na całym świecie sprzedało się ponad 20 milionów jej powieści.

Źródło zdjęcia: Wikipedia (© Alison Rosa).

Wasze zdjęcia

Dodaj własne zdjęcia

Recenzje (0)