Tło, REBIS
NOWOŚĆ REBIS POLECA BESTSELLER ZAPOWIEDŹ PROMOCJA PRODUKT ARCHIWALNY

Pisane krwią
Chelsea Quinn Yarbro

Format i cena:

książka (oprawa miękka)

Produkt archiwalny

Szczegóły

Seria:
Horror
Przekład:
Andrzej Sawicki
Oprawa:
broszurowa klejona
Tytuł oryginalny:
Writ in Blood
ISBN:
978-83-7510-605-3
Wydanie:
1 (2012)
Data premiery tego wydania:
2012-06-26
Liczba stron:
696
Format:
128 x 197

Opis książki

Kolejny tom przygód nieśmiertelnego wampira, hrabiego Saint-Germain

Jest rok 1910. Mocarstwa Europy łączą więzy krwi władców, lecz dzielą  sprzeczne  ambicje i różne sojusze. Car Mikołaj II zleca mieszkającemu obecnie w Rosji hrabiemu Saint-Germain ściśle tajną  misję dostarczenia propozycji pokojowej królowi Edwardowi VII i cesarzowi Wilhelmowi. Car nie ufa własnym ministrom i tylko w hrabim pokłada nadzieję na uratowanie pokoju.

Misja Saint-Germaina przyciąga uwagę niebezpiecznych wrogów, a szczególnie barona von Wolgasta, podstępnego producenta broni, któremu najmniej zależy na pokoju w Europie i który nie cofnie się przed niczym, by pozbyć się hrabiego. Całą intrygę obserwuje tajemniczy Sidney Reilly, legendarny  brytyjski agent. A jeśli dodamy do tego płomienny romans hrabiego z młodą i bardzo niezależną malarką,  otrzymujemy porywającą opowieścią, która oczaruje zarówno wiernych czytelników cyklu o Saint-Germainie, jak i tych, którzy sięgają do niego po raz pierwszy.

Chelsea Quinn Yarbro jest jedną z najpopularniejszych autorek horrorów. Wielokrotnie nominowana do prestiżowych nagród Edgar, World Fantasy i Bram Stoker. Jako pierwsza kobieta była przewodniczącą Horror Writers Association. Sławę przyniósł jej cykl powieści o hrabim-wampirze Saint-Germain, stawiany na równi z „Kronikami wampirów” Anne Rice.

Źródło zdjęcia: Wikipedia (© Catriona Sparks).

Wasze zdjęcia

Dodaj własne zdjęcia

Recenzje (0)