Tło, REBIS
NOWOŚĆ REBIS POLECA BESTSELLER ZAPOWIEDŹ PROMOCJA PRODUKT ARCHIWALNY

Pocałunki na Manhattanie
David Schickler

Format i cena:

książka (pocket)

Produkt archiwalny

e-book (EPUB, MOBI)

Produkt archiwalny

Szczegóły

Seria:
Pocket
Przekład:
Maciej Raginiak
Oprawa:
broszurowa klejona
Tytuł oryginalny:
Kissing in Manhattan
ISBN:
978-83-7510-828-6
Wydanie:
5 (2011)
Data premiery tego wydania:
2011-09-09
Liczba stron:
272
Format:
110x175

Opis książki

Zabawna, a zarazem refleksyjna książka, w której mężczyźni i kobiety, dobro i zło, miłość i erotyzm stykają się, walczą ze sobą i jednają

Bohaterami tych niezwykłych opowieści są mieszkańcy starego, tajemniczego domu w sercu Nowego Jorku. Spadkobierczyni wytwórni uwodzicielskich perfum, księgowy rozmawiający ze staroświecką windą, makler, który tłumi poczucie absurdalności życia, co noc zniewalając kobiety, reporterka podróżująca po świecie w poszukiwaniu „pokrewnej duszy” - i wiele innych postaci – tworzą barwną galerię ludzi spragnionych miłości. W tej zabawnej, a zarazem refleksyjnej książce mężczyźni i kobiety, dobro i zło, miłość i erotyzm stykają się, walczą ze sobą i jednają  Zauroczony książką Jonathan Carroll napisał krótki wstęp do jej polskiego wydania.

David Schickler, nowojorczyk, zadebiutował na łamach „New Yorkera” dobrze przyjętym opowiadaniem The Smoker, a popularność zdobył zbiorem Pocałunki na Manhattanie. Jest autorem powieści Czarująca i niebezpieczny wydanej przez REBIS w 2005 roku.

Źródło zdjęcia: Wikipedia (© Intowonder).

Wasze zdjęcia

Dodaj własne zdjęcia

Recenzje (0)