Tło, REBIS
NOWOŚĆ REBIS POLECA BESTSELLER ZAPOWIEDŹ PROMOCJA PRODUKT ARCHIWALNY

Podniebna wojna
Adrian Tchaikovsky

Cienie pojętnych |8

Format i cena:

książka (oprawa miękka)

Produkt archiwalny

Szczegóły

Seria:
Fantasy
Przekład:
Jarosław Rybski
Oprawa:
broszurowa klejona
Tytuł oryginalny:
THE AIR WAR
ISBN:
978-83-7510-925-2
Wydanie:
1 (2013)
Data premiery tego wydania:
2013-03-05
Liczba stron:
696
Format:
132x202

Opis książki

Ósmy tom cyklu „Cienie pojętnych”

 

Świat staje na krawędzi wojny. W Solarno szpiedzy patrzą sobie wzajem na ręce i ostrzą noże, gdy tymczasem w Myni wojska szykują się do obrony granic, a napięcie sięga zenitu. Jej mieszkańcy ślubują jej bronić i wolą śmierć od niewoli. W Kolegium studenci toczą polityczne spory, zbyt późno jednak, by odwrócić falę przyboju.

W sercu Imperium nowi piloci kończą tajne szkolenia, generałowie są powoływani do służby, a armie gotują się do wymarszu. Imperatorowa, dziedziczka dwóch światów, zamierza objąć w posiadanie swą schedę. I nic – czy to w Imperium, czy poza jego granicami – nie jest w stanie zniweczyć jej planów.

Nadchodzi zawierucha, jakiej nie pamięta najstarszy z owadopodobnych.

Przywodzi na myśl to, co wyszło spod pióra takich pisarzy jak Gemmell, Erikson, Sanderson i Cook, ale z własnym, niespotykanym i inteligentnym piętnem… Wspaniałe. - Sci-Fi – London.com
Nie jestem nawet w stanie opisać, jak bardzo podobała mi się seria «Cienie Pojętnych»… jedna z najlepszych fantasy na świecie. - LECBookReviews.com
Posiada niespotykany wydźwięk… epicka, złożona opowieść. - WalkerofWorlds.com
Adrian Tchaikovsky, syn polskich emigrantów, zanim zajął się prawem, studiował psychologię i zoologię. Jego twórczość porównywana jest z osiągnięciami Patricka Rothfussa, Scotta Lyncha, Joe Abercrombie czy Davida A. Durhama. Jest fanem LARP-ów, trenuje walkę na potrzeby pokazów, a od czasu do czasu amatorsko udziela się jako aktor.

Wasze zdjęcia

Dodaj własne zdjęcia

Recenzje (0)