Tło, REBIS
NOWOŚĆ REBIS POLECA BESTSELLER ZAPOWIEDŹ PROMOCJA PRODUKT ARCHIWALNY

Podręcznik coachingu
Sara Thorpe, Jackie Clifford

Format i cena:

książka (oprawa twarda)

Produkt archiwalny

Szczegóły

Seria:
Poradniki i podręczniki biznesowe
Przekład:
Anna Sawicka-Chrapkowicz
Oprawa:
całopapierowa
Tytuł oryginalny:
The Coaching Handbook
ISBN:
978-83-7510-143-0
Wydanie:
6 (2017)
Data premiery tego wydania:
2017-01-24
Liczba stron:
264
Format:
150x225

Opis książki

Coaching – najpopularniejsza i najskuteczniejsza technika zwiększania kompetencji kadr i przyspieszania rozwoju firmy

 

Coaching stał się najpopularniejszą i najskuteczniejszą techniką w dziedzinie uczenia się i rozwoju. Menedżerom stale przypomina się o tym, jak istotny jest coaching w wydobywaniu z zespołu tego, co najlepsze, a trenerzy w swojej pracy coraz częściej wykorzystują coaching dotyczący wielu rozmaitych aspektów życia zawodowego i osobistego.

Dzięki tej książce i zawartym w niej praktycznym ćwiczeniom oraz opisom konkretnych sytuacji dowiesz się, na czym dokładnie polega coaching, kiedy jest potrzebny i jak skutecznie go przeprowadzać.

Sara Thorpe to trenerka, która zdobyła bogate doświadczenie, pracując w wielu organizacjach. Wraz z Jackie Clifford napisała cieszące się dużym uznaniem książki: Podręcznik coachingu i Dear Trainer: Dealing with Difficult Problems in Training.
Jackie Clifford wydała trzy książki w ciągu ostatnich 15 lat. Zajmuje się nauką i rozwojem, a w tym: analizą potrzeb, rozwojem programu nauczania, treningiem umiejętności biznesowych, strategiami rozwoju i coachingiem. Jako ambasadorka Girlguiding UK, największej organizacji dla młodych dziewczyn w Wielkiej Brytanii (pół miliona członkiń w wieku od 4 do 25 lat i ponad 65 000 dorosłych liderek), prowadzi projekt pomagający sprawdzać i rozwijać ich umiejętności.

Wasze zdjęcia

Dodaj własne zdjęcia

Recenzje (0)