Tło, REBIS
NOWOŚĆ REBIS POLECA BESTSELLER ZAPOWIEDŹ PROMOCJA PRODUKT ARCHIWALNY

Podręcznik yin-yang
Antony Cummins

Czas realizacji: 24 h

Format i cena:

książka (oprawa twarda)

63,20 zł 79,00 zł oszczędzasz 20%

Szczegóły

Seria:
Wschód Zachodowi
Przekład:
Jacek Kryg
Oprawa:
całopapierowa
Tytuł oryginalny:
The Ultimate Guide to Yin Yang
ISBN:
978-83-8188-562-1
Wydanie:
1 (2023)
Data premiery tego wydania:
2023-03-21
Liczba stron:
360
Format:
165x245

Opis książki

Pierwsza książka, która tak wyczerpująco i przystępnie wyjaśnia pojęcie yin-yang – starożytną chińską koncepcję przeciwieństw

O yin-yang jest mowa w najstarszych pismach, to podstawa chińskiej myśli i praktyk: od daoizmu i feng shui, przez tradycyjną medycynę, po sztuki walki. Teoria ta, oparta na właściwym dostrojeniu do rytmów natury, oferuje nam sposoby na poprawę własnego życia i ustanowienie większej równowagi nie tylko w najbliższym otoczeniu, ale także na całym świecie.

Autor odkrywa przed nami historię i rozwój tej koncepcji. Przedstawia również sugestie dotyczące pracy z yin-yang i obserwacji przyrody, tak aby poczuć przepływ energii przez świat i umieć z niej czerpać. Po przeczytaniu tej książki zrozumiemy, jaką przyjąć postawę, aby yin-yang wypełniało nasze życie dostatkiem – jak znajdować się we właściwym miejscu o właściwym czasie.

Antony Cummins jest historykiem specjalizującym się w japońskim średniowieczu i założycielem Historycznego Zespołu Badawczego Ninjutsu zajmującego się tłumaczeniem na język angielski i publikacją starożytnych podręczników sztuki walki i prowadzenia wojny. Jego celem jest badanie i przybliżanie zachodniemu czytelnikowi postaci wojowników ninja, shinobi i samurajów. Jest autorem wielu poczytnych książek o tej tematyce.

Wasze zdjęcia

Dodaj własne zdjęcia

Recenzje (0)