Tło, REBIS
NOWOŚĆ REBIS POLECA BESTSELLER ZAPOWIEDŹ PROMOCJA PRODUKT ARCHIWALNY

Posiadłość Blackwood
Anne Rice

Kroniki wampirów |9

Format i cena:

książka (oprawa miękka)

Produkt archiwalny

Szczegóły

Seria:
Horror
Przekład:
Paweł Korombel
Oprawa:
broszurowa klejona
Tytuł oryginalny:
Blackwood Farm
ISBN:
978-83-7301-863-1
Wydanie:
4 (2013)
Data premiery tego wydania:
2013-10-15
Liczba stron:
664
Format:
128x197

Opis książki

Kolejny tom bestesellerowego cyklu „Kroniki wampirów”

 

Wśród mętnych, głębokich mokradeł żyje w pięknym dworze Blackwood ród zamożny i potężny, skrywający wiele mrocznych tajemnic. Quinn, ostatni dziedzic rodu, panicz, którego uczyniono wampirem, szuka dla siebie ratunku. Udaje się do nowego Orleanu, by oddać pokłon wampirowi Lestatowi.

Podczas najdłuższej nocy czyni spowiedź swojego życia, odsłania duszę potężnemu i czułemu słuchaczowi, zwierza rodzinne sekrety. Nie brak wśród nich takich, które przypominają o dreszcz grozy i sprawiają, że cierpnie skóra.

Anne Rice, autorka Wywiadu z wampirem i Wampira Lestata (wydanych przez REBIS), stworzyła kolejną, ciemną i rozedrganą, opowieść z cyklu „Kroniki wampirów”.

Anne Rice to mistrzyni powieści grozy. Polskiemu czytelnikowi doskonale znana za sprawą tak popularnych cykli, jak m.in. „Opowieści o czarownicach z rodu Mayfair” czy „Nowe opowieści o wampirach”. Na podstawie jej książek powstało kilka filmów: Królowa potępionych, Ucieczka do Edenu i – najsłynniejszy – Wywiad z wampirem. W tym ostatnim, wyreżyserowanym przez Neila Jordana, zagrali tak znani aktorzy, jak Tom Cruise, Brad Pitt, Kirsten Dunst, Stephen Rea, Antonio Banderas czy Christian Slater.

Wasze zdjęcia

Dodaj własne zdjęcia

Recenzje (0)