Tło, REBIS
NOWOŚĆ REBIS POLECA BESTSELLER ZAPOWIEDŹ PROMOCJA PRODUKT ARCHIWALNY

Pożoga
Terry Goodkind

Miecz Prawdy |11

Format i cena:

książka (oprawa miękka)

Produkt archiwalny

e-book (EPUB, MOBI)

Produkt archiwalny

Szczegóły

Seria:
Fantasy
Przekład:
Lucyna Targosz
Oprawa:
broszurowa klejona
Tytuł oryginalny:
Chainfire
ISBN:
978-83-7301-673-6
Wydanie:
6 (2015)
Data premiery tego wydania:
2015-04-21
Liczba stron:
592
Format:
132x202

Opis książki

Pierwsza część trylogii kończącej cykl „Miecz Prawdy”

 

Przebudziwszy się, poważnie raniony w bitwie Richard stwierdza, że Kahlan zniknęła. Wyrusza na poszukiwania. Ku jego zdumieniu nikt nie pamięta kobiety, którą desperacko stara się odnaleźć. Co gorsza, nikt nie wierzy, by w ogóle istniała, a także by on miał żonę. Samotny jak nigdy wcześniej, Richard musi odnaleźć ukochaną Matkę Spowiedniczkę. Jeśli ta jeszcze żyje. Jeśli kiedykolwiek żyła…

Pożoga to w zamyśle autora pierwsza powieść trylogii kończącej cykl „Miecz Prawdy”.

Książka od razu znalazła się w pierwszej piątce bestsellerów „Publishers Weekly” oraz na liście bestsellerów internetowej księgarni Amazon.

Terry Goodkind to zdaniem krytyków jeden z najbardziej porywających twórców fantasy. Zyskał światową sławę cyklem fantasy „Miecz Prawdy”, wydanym w łącznym nakładzie ponad 25 milionów egzemplarzy (w Polsce – 230 tysięcy) i przełożonym na ponad 20 języków. Na podstawie cyklu zrealizowano pod nadzorem Sama Raimiego dwusezonowy serial. Na podstawie Pierwszego prawa magii powstał bardzo dobrze przyjęty serial Legend of the Seeker. Goodkind bierze udział w amatorskich i półprofesjonalnych wyścigach samochodowych.

Wasze zdjęcia

Dodaj własne zdjęcia

Recenzje (0)