Tło, REBIS
NOWOŚĆ REBIS POLECA BESTSELLER ZAPOWIEDŹ PROMOCJA PRODUKT ARCHIWALNY

Pracuj ze mną
John Gray, Barbara Annis

Format i cena:

książka (oprawa miękka)

Produkt archiwalny

Szczegóły

Seria:
Poradniki psychologiczne
Przekład:
Ewelina Jagła
Oprawa:
broszurowa klejona
Tytuł oryginalny:
Work with Me (former Gender Intelligence)
ISBN:
978-83-7818-418-8
Wydanie:
1 (2013)
Data premiery tego wydania:
2013-10-15
Liczba stron:
256
Format:
150x225

Opis książki

Autorzy bestsellerów radzą jak wykorzystać różnice damsko-męskie w pracy i przekuć je na dobrą współpracę oraz zawodowy sukces

 

Dwoje światowej sławy ekspertów od relacji damsko-męskich przeprowadziło badania z udziałem ponad 100 tysięcy pracowników 60 firm z listy „Fortune 500”. Określili osiem największych problemów, jakie pojawiają się w pracy między kobietami i mężczyznami. Do najczęstszych należą: błędne odczytywanie intencji drugiej strony i nieporozumienia na tym tle, brak zaufania, niebezpośrednia i niejasna komunikacja, „nadmierna” emocjonalność. Opisując biologiczne i społeczne uwarunkowania kobiecych i męskich zachowań, pokazują, jak wykorzystać różnice i przekuć je na dobrą współpracę oraz zawodowy i osobisty sukces.

Annis i Gray analizują i wyjaśniają, jak i dlaczego kobiety i mężczyźni inaczej funkcjonują w pracy i jak sobie z tym radzić. Praktyczna i na czasie książka, która sprawi, że pojmiesz, a kto wie… może nawet zmienisz reguły tej gry. - „Publishers Weekly”
Pora poznać kolejny rodzaj inteligencji – inteligencję płci. Jeśli ktokolwiek na Ziemi – albo na Wenus czy Marsie – jest w stanie rozwikłać zagadkowe relacje damsko-męskie, to na pewno są to B. Annis i J. Gray. Pracuj z tą niesamowitą książką! - Harvey Mackay, autor bestselleru „Pływaj z rekinami i nie daj się pożreć”
John Gray to ekspert w dziedzinie związków międzyludzkich, autor kilkunastu światowych bestsellerów, które przetłumaczono na 50 języków i wydano w nakładzie przekraczającym 50 milionów egzemplarzy. Przez trzydzieści lat był terapeutą małżeńskim i rodzinnym. Ogromną popularność przyniósł mu tytuł Mężczyźni są z Marsa, kobiety z Wenus – ciągu ostatnich kilkunastu lat najlepiej sprzedająca się na świecie książka o stosunkach damsko-męskich.
Barbara Annis, badaczka inteligencji płci, działa na rzecz poprawy relacji między kobietami i mężczyznami w miejscu pracy. Współpracuje z firmami z listy „Fortune 500”, rządami i organizacjami na całym świecie. Jest autorką książki Same Words, Different Language i współautorką (z M. Gurianem) Leadership and the Sexes.

Źródło zdjęcia: genderintelligence.com (© 2015 Gender Intelligence Group).

Wasze zdjęcia

Dodaj własne zdjęcia

Recenzje (0)