Tło, REBIS
NOWOŚĆ REBIS POLECA BESTSELLER ZAPOWIEDŹ PROMOCJA PRODUKT ARCHIWALNY

Prezydencki romans
Nicola Kraus, Emma McLaughlin

Format i cena:

książka (oprawa zintegr.)

Produkt archiwalny

Szczegóły

Seria:
Pasje i namiętności
Przekład:
Mirosław P. Jabłoński
Oprawa:
zintegrowana
Tytuł oryginalny:
The First Affair
ISBN:
978-83-7818-697-7
Wydanie:
1 (2015)
Data premiery tego wydania:
2015-08-11
Liczba stron:
368
Format:
125x195

Opis książki

Miała 22 lata, ledwie trzy tygodnie wcześniej skończyła college. Sądziła, że jej życie dopiero się zaczyna. Wtedy poznała jego…

 

Jamie McAlister właśnie skończyła studia. Jedynym, na co może liczyć, jest etat w Starbucksie, niespodziewanie jednak trafia na dziesięciotygodniowy prestiżowy staż w Białym Domu. Przypadkowe spotkanie z prezydentem Gregiem Rutlandem zapoczątkowuje flirt, który jednak szybko przeradza się w coś o wiele poważniejszego. Gdy wychodzą na jaw intymne szczegóły ich związku, Jamie wraz z najbliższymi znajdzie się w ogniu wyrachowanej publicznej nagonki prowadzonej przez politycznych wrogów Grega, a być może – bez względu na łączące ich uczucie – także przez niego samego…

Przejmujący portret młodej kobiety uwikłanej w wielką politykę, gorzka satyra na tabloidyzację życia, wszystko to jednak okraszone charakterystycznym dla tandemu autorek ciętym, niepozbawionym pikanterii dowcipem.

Zmysłowa, niekiedy mroczna, skandalizująca przypowieść o tym, co może się zdarzyć, gdy za obiekt uczuć obierzesz sobie prezydenta Stanów Zjednoczonych. - „Kirkus Review”
Bezkompromisowe spojrzenie na cenę sławy. Ta pełna współczucia relacja z życia dziewczyny, która w życiu boleśnie zbłądziła, pochłonie cię w całości. - „Booklist”
Nicola Kraus w młodości pracowała jako niania. Emmę McLaughlin poznała na New York University, na którym została po zdobyciu stopnia, kontynuując studia w zakresie sztuki. Ich popularność zaczęła się po zdobyciu szczytu listy bestsellerów „New York Timesa”. Pojawiły się w licznych stacjach programach telewizyjnych, m.in. The Today Show, Good Morning America, Entertainment Tonight i The View. Pisały do „The London Times” i „New York Times”, współtworzyły też dwa zbiory opowiadań, z których zysk przeznaczono na fundusz wspierający dzieci dotknięte tragedią wojenną.

Źródło zdjęcia: theshinemovement.net

Emma McLaughlin przed karierą pisarską pracowała jako niania, później zajmowała się doradztwem biznesowym w sektorze prywatnym i publicznym. Ukończyła nowojorską Gallatin School of Individualized Study. Obecnie wraz z Nicolą Kraus pisze książki, tworzą też scenariusze telewizyjne i filmowe, a także podróżują po kraju i poruszają na spotkaniach z kobietami tematykę gender we współczesnej skorporatyzowanej Ameryce.

Wasze zdjęcia

Dodaj własne zdjęcia

Recenzje (0)