Tło, REBIS
NOWOŚĆ REBIS POLECA BESTSELLER ZAPOWIEDŹ PROMOCJA PRODUKT ARCHIWALNY

Przebudzanie świetlistego umysłu
Tenzin Wangyal

Format i cena:

książka (oprawa twarda)

Produkt archiwalny

Szczegóły

Seria:
Wschód Zachodowi
Przekład:
Joanna Grabiak-Pasiok
Oprawa:
całopapierowa
Tytuł oryginalny:
AWAKENING THE LUMINOUS MIND
ISBN:
978-83-7818-621-2
Wydanie:
1 (2014)
Data premiery tego wydania:
2014-07-22
Liczba stron:
200
Format:
125x204

Opis książki

W książce tej nauczyciel medytacji Tenzin Wangyal Rinpocze wyjaśnia, jak znaleźć wsparcie i schronienie we własnym wnętrzu, zamiast poszukiwać go na zewnątrz

W książce tej nauczyciel medytacji Tenzin Wangyal Rinpocze wyjaśnia, jak znaleźć wsparcie i schronienie we własnym wnętrzu, zamiast poszukiwać go na zewnątrz. Przedstawione tu medytacje, nauki i praktyki pomogą nam radzić sobie z życiowymi wyzwaniami. Kiedy włączymy je do codziennego życia, to, co do tej pory postrzegaliśmy jako ograniczenia, przekształcimy w nieograniczone możliwości. Pozwoli nam to pozbyć się zwątpienia we własne siły oraz odkryć wewnętrzną mądrość i światło, do których możemy mieć dostęp w każdej chwili.

To ostatnia z serii trzech książek tego autora (po Przebudzaniu świętego ciała i Tybetańskiej jodze ciała, mowy i umysłu) zawierających wskazówki dotyczące medytacji oraz praktyki ukazujące skarbnicę naturalnego umysłu.

Do książki dołączona jest płyta CD z medytacjami.

Tenzin Wangyal Rinpocze jest jednym z nielicznych na stałe przebywających na Zachodzie mistrzów tradycji bon, rdzennej religii Tybetu, będącej źródłem wielu innych duchowych tradycji tego kraju. Od wielu lat prowadzi zachodnich praktykujących na drodze duchowego rozwoju. Jest założycielem i dyrektorem Instytutu Ligmincza, organizacji powstałej w celu praktykowania nauk bon. W Polsce jego uczniowie skupieni są w Związku Garuda. Napisał takie książki, jak Uzdrawianie dźwiękiem w tradycji tybetańskiej, Tybetańska joga snu i śnienia, Leczenie formą, energią i światłem, Cuda naturalnego umysłu, Przebudzanie świętego ciała, Tybetańska joga ciała, mowy i umysłu (w Polsce ukazały się nakładem Domu Wydawniczego REBIS).

Wasze zdjęcia

Dodaj własne zdjęcia

Recenzje (0)