Tło, REBIS
NOWOŚĆ REBIS POLECA BESTSELLER ZAPOWIEDŹ PROMOCJA PRODUKT ARCHIWALNY

Przemawianie. 52 wspaniałe pomysły
Barry Gibbons

Format i cena:

książka (oprawa miękka)

Produkt archiwalny

Szczegóły

Seria:
52 wspaniałe pomysły
Przekład:
Michał Jóźwiak
Oprawa:
broszura szyta ze skrzydełkami
Tytuł oryginalny:
SPEAK EASY. 52 BRILLIANT IDEAS
ISBN:
978-83-7301-922-5
Wydanie:
1 (2007)
Data premiery tego wydania:
2007-03-06
Liczba stron:
256
Format:
173x210

Opis książki

Publiczne przemawianie to klucz do sukcesu - skorzystaj z 52 pomysłów a po pewnym czasie występowanie przed ludźmi przestanie sprawiać ci trudności.

Nieważne, czy pragniesz się wzbogacić, rozwinąć swoją karierę, czy przygotować niespodziankę na przyjęcie z okazji dziewięćdziesiątych urodzin babci, niektóre wskazówki zawarte w tej książce na pewno okażą się przydatne. Załóż od razu, że na początku może ci się przydarzyć kilka wpadek, a ja obiecuję, że po pewnym czasie występowanie przed ludźmi przestanie sprawiać ci trudności. Ba, możesz ze zdziwieniem zauważyć, że lubisz to robić. - Barry Gibbons

Mało kto posiada wrodzoną zdolność publicznego wypowiadania się. Obecnie umiejętność ta zyskuje na znaczeniu i staje się nieodzownym warunkiem błyskotliwej kariery. Barry Gibbons napisał Przemawianie to nic trudnego, czerpiąc z doświadczeń zebranych w ciągu kilkunastu lat występowania przed widownią liczącą od 10 osób do 15 tysięcy osób. W tym czasie udało mu się wykorzystać wszelkie środki przekazu, jakie można sobie wyobrazić. Zdarzało mu się też popełniać błędy, obrócił je jednak w genialne pomysły, dzięki którym nigdy nie wpadł dwa razy w tę samą pułapkę. Wybraliśmy spośród nich 52 najlepsze.

Porozmawiajmy o tobie. Jesteś bystry, poważnie myślisz o własnej karierze, której już zdążyłeś posmakować. Ale sama pasja nie wystarczy, więc powodowany ambicją, ciekawością czy też nużącą stabilizacją, szukasz obecnie wskazówek i technik, które pomogą ci wspiąć się wyżej.

Dwie obietnice: Pierwsza – nie będziesz musiał brnąć przez potok słów ani przedzierać się przez gąszcz teorii po to, aby natrafić na okruchy mądrości. Druga – nasi autorzy nie będą traktować cię z wyższością, ponieważ wiedzą, jak to jest być na twoim miejscu.

Barry Gibbons to biznesmen-legenda. Czasopismo „Fortune”(na którego okładce znalazł się dwukrotnie) wychwalało go jako człowieka, który wyciągnie firmę z najgorszych opałów. Osiągnął niesamowity sukces jako dyrektor generalny Burger Kinga, który pod jego przywództwem stał się najlepiej zarabiającą siecią restauracji w Stanach Zjednoczonych, odbierając prowadzenie na rynku korporacji McDonald’s. Gibbons jest autorem książek Dream Merchants and How Boys oraz If You Want to Make God Laugh, Show Him Your Business Plan. Od najmłodszych lat woli Manchester City od Manchesteru United.

Źródło zdjęcia: jilliebushell.com

Wasze zdjęcia

Dodaj własne zdjęcia

Recenzje (0)