Tło, REBIS
NOWOŚĆ REBIS POLECA BESTSELLER ZAPOWIEDŹ PROMOCJA PRODUKT ARCHIWALNY

Razem w kuchni
Zosia Cudny

Format i cena:

książka (oprawa twarda)

Produkt archiwalny

Szczegóły

Seria:
Dieta i żywienie
Oprawa:
półpłócienna
ISBN:
978-83-8062-076-6
Wydanie:
1 (2016)
Data premiery tego wydania:
2016-10-25
Liczba stron:
320
Format:
174 x 232

Opis książki

Zosia Cudny - tym razem o gotowaniu z dzieckiem

Razem w kuchni to kolejna autorska książka Zosi Cudny, założycielki popularnego bloga kulinarnego Makecookingeasier.pl. Tysiące osób zagląda codziennie na jej stronę, by znaleźć tam inspirację i poznać nowe, ciekawe dania.

Tym razem popularna i lubiana przez internautów blogerka, ale także szczęśliwa mama małej Hani, kieruje swoją książkę do wszystkich rodziców, którzy nie tylko chcą, by ich dzieci jadły zdrowe posiłki, ale także pragną czerpać radość ze wspólnego ich przygotowywania. W tej przepięknie ilustrowanej książce czytelnicy znajdą mnóstwo prostych, a mimo to niebanalnych przepisów, które wzbogacą rodzinny jadłospis, a jednocześnie pozwolą na co dzień doświadczać bliskości i ciepła, jakie daje wspólne gotowanie i chwile spędzone przy stole w gronie najbliższych.

Zosia Cudny w ciągu zaledwie 3 lat zdobyła kilkadziesiąt tysięcy fanów w Polsce i za granicą. Od 3 lat współpracuje z serwisem Onet.pl, współtworzy dział kulinarny na popularnym blogu Makelifeeasier.pl oraz realizuje sesje zdjęciowe swoich potraw dla popularnych czasopism. Mieszka z dwuletnią córeczką i mężem w Gdyni-Orłowie i na co dzień z ogromną przyjemnością publikuje autorskie przepisy na swoim blogu.

Wasze zdjęcia

Dodaj własne zdjęcia

Recenzje (3)

Multimedia (11)

Zosia Cudny, autorka bloga MAKE COOKING EASIER, tym razem o gotowaniu z dziećmi

Zosia Cudny: Gotowanie z dzieckiem to frajda

Zobacz więcej ...

Zosia Cudny w Dzień Dobry TVN

Zobacz więcej ...

Zofia Cudny opowiada o swojej książce RAZEM W KUCHNI.