Tło, REBIS
NOWOŚĆ REBIS POLECA BESTSELLER ZAPOWIEDŹ PROMOCJA PRODUKT ARCHIWALNY

Reguła dziewiątek
Terry Goodkind

Format i cena:

książka (oprawa twarda)

Produkt archiwalny

Szczegóły

Seria:
Fantasy
Przekład:
Lucyna Maria Targosz
Oprawa:
całopapierowa z obwolutą
Tytuł oryginalny:
The Law of Nines
ISBN:
978-83-7510-429-5
Wydanie:
1 (2010)
Data premiery tego wydania:
2010-05-04
Liczba stron:
448
Format:
135 x 215

Opis książki

Powieść Terry’ego Goodkinda łącząca elementy świata rzeczywistego z magią znaną z sagi „Miecz Prawdy”

 

W swoje dwudzieste siódme urodziny skromny artysta Alex Rahl niespodziewanie zostaje właścicielem odludnych terenów i ratuje przed pędzącą ciężarówką piękną kobietę pochodzącą z bardzo niezwykłego miejsca… Dowiaduje się też, że musi wypełnić proroctwo, by ocalić nieznany świat, w którym magia jest niezbędnym składnikiem życia. Odkrywając kolejne elementy tajemniczej, niewiarygodnej układanki, Alex musi stawić czoło prawdzie o sobie, a także stanąć do walki z okrutnym, bezwzględnym przeciwnikiem.

Zaskakujące zwroty akcji, pościgi, zamachy, pojedynki i pulsująca w tle magia – wszystko to sprawia, że od lektury najnowszej powieści Goodkinda nie sposób się oderwać.

Terry Goodkind to zdaniem krytyków jeden z najbardziej porywających twórców fantasy. Zyskał światową sławę cyklem fantasy „Miecz Prawdy”, wydanym w łącznym nakładzie ponad 25 milionów egzemplarzy (w Polsce – 230 tysięcy) i przełożonym na ponad 20 języków. Na podstawie cyklu zrealizowano pod nadzorem Sama Raimiego dwusezonowy serial. Na podstawie Pierwszego prawa magii powstał bardzo dobrze przyjęty serial Legend of the Seeker. Goodkind bierze udział w amatorskich i półprofesjonalnych wyścigach samochodowych.

Wasze zdjęcia

Dodaj własne zdjęcia

Recenzje (0)