Tło, REBIS
NOWOŚĆ REBIS POLECA BESTSELLER ZAPOWIEDŹ PROMOCJA PRODUKT ARCHIWALNY

Rozgrywka Cienia
Tad Williams

Marchia Cienia |2

Format i cena:

książka (oprawa miękka)

Produkt archiwalny

Szczegóły

Seria:
Fantasy
Przekład:
Paweł Kruk
Oprawa:
broszurowa klejona
Tytuł oryginalny:
Shadowplay. Shadowmarch, volume 2
ISBN:
978-83-7301-771-9
Wydanie:
1 (2008)
Data premiery tego wydania:
2008-11-18
Liczba stron:
736
Format:
132 x 202

Opis książki

Rozgrywka Cienia do drugi tom pasjonującej trylogii „Marchia cienia”

 

Mrok wypełzł zza dotychczasowej granicy i armia Ludzi Zmierzchu podeszła pod Zamek Marchii Południowej. Tymczasem książę Barrick, nękany do obłędu koszmarnymi snami, dotknięty zaklęciem bezwzględnej pani Yasammez, przekroczył Granicę Cienia. Tam przyszło mu się zmierzyć z istotami dziwniejszymi i straszniejszymi niż sama śmierć... Księżniczka Briony zaś, która musiała uciekać z zamku, po wielu niebezpieczeństwach dzięki pomocy leśnej boginki przystała do trupy aktorskiej. Na całym kontynencie mieszają się różne grupy interesów, w grę wchodzą starożytne artefakty obdarzone niewyobrażalną mocą i na dodatek budzą się uśpieni dotąd bogowie. Świat się zmienia...

Williams ponownie oferuje urzekające dzieło pełne niesamowitych wręcz wspaniałości – "Publishers Weekly"

Fantasy na prawdziwie epicką skalę. Bardzo ambitny zamiar zrealizowany w wielkim stylu – SFX

Tad Williams (ur. 1957) jest człowiekiem o niemal renesansowej osobowości, okrzyknięto go też największym talentem fantasy od czasów Tolkiena. REBIS opublikował jego trylogię "Pamięć, Smutek i Cierń" oraz cykl "Inny świat". Polski czytelnik zna także jego powieści: Czas Kalibana, Dziecko z miasta przeszłości i Pieśń Łowcy.

Tad Williams (ur. 1957) to człowiek o niemal renesansowej osobowości. Światową sławę przyniósł mu wydany w 1988 roku pierwszy tom cyklu „Pamięć, Smutek i Cierń”. Okrzyknięto go wtedy największym talentem w fantasy po Tolkienie. Dotychczas książki Williamsa przełożono na kilkadziesiąt języków. REBIS opublikował trylogię „Pamięć, Smutek i Cierń” oraz cykle: „Inny Świat”, „Marchia Cienia”, „Zwyczajna Farma” (we współpracy z Deborah Beale) i doskonałą serię o Bobbym Dolarze.

www.tadwilliams.com

Wasze zdjęcia

Dodaj własne zdjęcia

Recenzje (0)