Tło, REBIS
NOWOŚĆ REBIS POLECA BESTSELLER ZAPOWIEDŹ PROMOCJA PRODUKT ARCHIWALNY

Rozmowa kwalifikacyjna. 52 wspaniałe pomysły
Ken Langdon

Format i cena:

książka (oprawa miękka)

Produkt archiwalny

Szczegóły

Seria:
52 wspaniałe pomysły
Przekład:
Arkadiusz Łączek
Oprawa:
broszurowa klejona
Tytuł oryginalny:
KNOCKOUT INTERVIEW ANSWERS. 52 BRILLIANT IDEAS
ISBN:
978-83-7301-924-9
Wydanie:
1 (2007)
Data premiery tego wydania:
2007-03-06
Liczba stron:
256
Format:
173x210

Opis książki

Podchwytliwe pytania podczas rozmowy kwalifikacyjnej już nie będą dla Ciebie problemem – poznaj 52 pomysły na to jak zyskać w oczach pracodawcy

Książki poświęcone rozmowom kwalifikacyjnym są najczęściej pisane schematycznie i naszpikowane radami typu: „Nie przychodź się na rozmowie kwalifikacyjną ubrany w dresy i po wypiciu ośmiu kufli piwa”. Rozmowa kwalifikacyjna to książka, która pomoże ci przeniknąć umysł osoby przeprowadzającej z tobą rozmowę kwalifikacyjną, dzięki czemu będziesz mógł przewidzieć pytania, które zostaną ci zadane oraz, co ważniejsze, przygotujesz się bez większych problemów do udzielenia najlepszych odpowiedzi. Co sprawia, że jesteś dobrym przywódcą? Czy lubisz ciężko pracować? Dzięki tej książce podchwytliwe pytania nie będą dla ciebie problemem. Dowiesz się, jak banalnie można z nich wybrnąć, zbierając przy okazji kolejne punkty i zyskując w oczach pracodawcy.

Porozmawiajmy o tobie. Jesteś bystry, poważnie myślisz o własnej karierze, której już zdążyłeś posmakować. Ale sama pasja nie wystarczy, więc powodowany ambicją, ciekawością czy też nużącą stabilizacją, szukasz obecnie wskazówek i technik, które pomogą ci wspiąć się wyżej.

Dwie obietnice. Pierwsza – nie będziesz musiał brnąć przez potok słów, ani przedzierać się przez gąszcz teorii po to, natrafić na okruchy mądrości. Druga – nasi autorzy nie będą traktować cię z wyższością, ponieważ wiedzą jak to jest być na twoim miejscu.

Ken Langdon jest konsultantem i autorem kilku bestsellerów z dziedziny biznesu, takich jak Cultivate a Cool Career, Appraising Stuff oraz The 100 Greatest Ideas Building Your Career.

Źródło zdjęcia: www.amazon.co.uk

Wasze zdjęcia

Dodaj własne zdjęcia

Recenzje (0)