Tło, REBIS
NOWOŚĆ REBIS POLECA BESTSELLER ZAPOWIEDŹ PROMOCJA PRODUKT ARCHIWALNY

Rudowłosa
Jaye Wells

Cykl o Sabinie Kane |2

Format i cena:

książka (oprawa miękka)

Produkt archiwalny

Szczegóły

Seria:
Horror
Przekład:
Mirosław P. Jabłoński
Oprawa:
broszura szyta ze skrzydełkami
Tytuł oryginalny:
Red-Headed Stepchild
ISBN:
978-83-7510-481-3
Wydanie:
1 (2010)
Data premiery tego wydania:
2010-10-05
Liczba stron:
348
Format:
135 x 215

Opis książki

Pierwszy tom serii o wampirach

Sabina nie pasuje do świata, w którym posiadanie mieszanej krwi jest poważnym grzechem. To, że jest zabójczynią – jedyna profesja odpowiednia dla wyrzutka – nie poprawia sytuacji. Ostatnie zadanie, które ma wykonać na rozkaz babki Lawinii, zagraża kruchemu pokojowi między wampirami i magami. Owładnięta wątpliwościami Sabina, próbując stwierdzić, po której jest stronie, z niespodziewaną pomocą kota-demona odkrywa splątaną sieć intryg, nieprzyjemne fakty dotyczące rodziny i… nowe umiejętności. Skutki tego wszystkiego mogą być fatalne…

Powieść napisana z lekkim przymrużeniem oka, okraszona błyskotliwymi dialogami, wciąga czytelnika bez reszty w mroczny, zurbanizowany świat. Czyta się ją świetnie. Debiutancki cykl o Sabinie Kane porównywany jest z pisarstwem Kim Harrison i Karen Chance.

Obiecujący debiut Wells jest pełną dynamiki podróżą przez mroczny i niebezpieczny świat wampirów, magów, nimf i demonów. - Kat Richardson, autorka „Greywalker”
Jaye Wells, po kilku latach pracy na stanowisku redaktora czasopisma i kilku kolejnych, kiedy była niezależną dziennikarką, tak zwanym wolnym strzelcem, zdecydowała się opuścić świat faktów i stworzyć własną rzeczywistość. Obecnie mieszka w Teksasie, gdzie w towarzystwie anielsko cierpliwego męża i syna, małego chochlika, pisze kolejne powieści wchodzące w skład cyklu o Sabinie Kane.

Wasze zdjęcia

Dodaj własne zdjęcia

Recenzje (0)