Tło, REBIS
NOWOŚĆ REBIS POLECA BESTSELLER ZAPOWIEDŹ PROMOCJA PRODUKT ARCHIWALNY

Ścieżka Prostej Obfitości. Dziennik Wdzięczności
Sarah Ban Breathnach

Format i cena:

książka (oprawa miękka)

CHWILOWO NIEDOSTĘPNE

Szczegóły

Seria:
Literatura inspirująca
Przekład:
Magdalena Hermanowska
Oprawa:
broszurowa klejona
Tytuł oryginalny:
The Simple Abundance Journal of Gratitude
ISBN:
978-83-8188-272-9
Wydanie:
1 (2021)
Data premiery tego wydania:
2021-04-27
Liczba stron:
176
Format:
150x225

Opis książki

Dziennik Wdzięczności to nieodzowny dodatek do światowego bestsellera Ścieżka Prostej Obfitości – popularny przewodnik, który wielu kobietom na całym świecie pomaga prowadzić spełnione życie w pokoju i harmonii.

Z pewnością sprawi on wiele radości zarówno tym czytelniczkom, które od lat są wiernymi fankami Sarah Breathnach, jak i tym, które dopiero rozpoczynają swoją przygodę ze ścieżką Prostej Obfitości.

Dziennik Wdzięczności oferuje nam mądrość, której źródłem są inspirujące i podnoszące na duchu cytaty, a także szansę, by każdego dnia rejestrować wszystko to, co zasługuje na podziw i wdzięczność. Dzięki regularnemu praktykowaniu wdzięczności jesteśmy w stanie dostrzegać ulotne chwile, które na zawsze zmieniają nasz sposób doświadczania świata.

Sarah Ban Breathnach jest dziennikarką, autorką kilkunastu bestsellerów i działaczką charytatywną. Prowadzi warsztaty i wygłasza wykłady oparte na metodzie Prostej Obfitości. Ścieżka Prostej Obfitości przez dwa lata utrzymywała się na liście bestsellerów „New York Timesa”, została sprzedana w liczbie 5 milionów egzemplarzy i przetłumaczona na 28 języków. Sarah mieszka w Kalifornii z córką i ukochanymi zwierzętami. Photo by: (© Brigitte Lacombe )

Wasze zdjęcia

Dodaj własne zdjęcia

Recenzje (0)