Tło, REBIS
Ścieżka Prostej Obfitości, Sarah Ban Breathnach, Dom Wydawniczy REBIS Sp. z o.o.
NOWOŚĆ REBIS POLECA BESTSELLER ZAPOWIEDŹ PROMOCJA PRODUKT ARCHIWALNY

Ścieżka Prostej Obfitości
Sarah Ban Breathnach

Czas realizacji: 24 h

Format i cena:

książka (oprawa miękka)

55,20 zł 69,00 zł oszczędzasz 20%

e-book (EPUB, MOBI)

35,92 zł 44,90 zł oszczędzasz 20%

Szczegóły

Seria:
Literatura inspirująca
Przekład:
Justyna Grzegorczyk, Katarzyna Karłowska, Magdalena Hermanowska
Oprawa:
broszurowa klejona
Tytuł oryginalny:
Simple Abundance
ISBN:
978-83-8338-021-6
Wydanie:
1 (2023)
Data premiery tego wydania:
2020-12-08
Liczba stron:
720
Format:
150x225

Opis książki

Ponad 5 milionów sprzedanych egzemplarzy

Nieprzemijająca klasyka literatury inspirującej

Ścieżka Prostej Obfitości od lat jest światowym bestsellerem i ważną lekturą dla kolejnych pokoleń kobiet. Inspirujące medytacje na każdy dzień oraz praktyczne rady pomogły milionom czytelniczek odzyskać swoje prawdziwe ja, odnaleźć równowagę w najtrudniejszych chwilach życia i na nowo odkryć szczęście i piękno codzienności.

Niezwykle mocne przesłanie Ścieżki Prostej Obfitości jest jeszcze bardziej potrzebne i aktualne dziś, w pełnym niepokojów świecie. Z charakterystyczną szczerością, dowcipem i mądrością Sarah Ban Breathnach zaktualizowała swój poradnik z myślą o nowym pokoleniu kobiet, które potrzebuje go jeszcze bardziej niż poprzednie.

Ścieżka Prostej Obfitości, z nowym wstępem, częściowo zupełnie zmienionymi medytacjami i comiesięczną listą prostych radości, jest niezawodnym przewodnikiem dla kobiet, które chcą żyć świadomie i być wierne swemu Autentycznemu Ja. Książka Sarah uczy nas celebrowania wewnętrznej radości i szukania piękna w prostych przyjemnościach i dobrze spędzonych chwilach każdego dnia.

Sarah Ban Breathnach jest dziennikarką, autorką kilkunastu bestsellerów i działaczką charytatywną. Prowadzi warsztaty i wygłasza wykłady oparte na metodzie Prostej Obfitości. Ścieżka Prostej Obfitości przez dwa lata utrzymywała się na liście bestsellerów „New York Timesa”, została sprzedana w liczbie 5 milionów egzemplarzy i przetłumaczona na 28 języków. Sarah mieszka w Kalifornii z córką i ukochanymi zwierzętami. Photo by: (© Brigitte Lacombe )

Wasze zdjęcia

Dodaj własne zdjęcia

Recenzje (0)