Tło, REBIS
NOWOŚĆ REBIS POLECA BESTSELLER ZAPOWIEDŹ PROMOCJA PRODUKT ARCHIWALNY

Sekret Genezis
Tom Knox

Format i cena:

książka (oprawa miękka)

Produkt archiwalny

Szczegóły

Seria:
Thriller
Przekład:
Aleksandra Górska
Oprawa:
broszura szyta ze skrzydełkami
Tytuł oryginalny:
The Genesis Secret
ISBN:
978-83-7510-413-4
Wydanie:
3 (2010)
Data premiery tego wydania:
2010-02-09
Liczba stron:
368
Format:
135 x 215

Opis książki

Thriller Toma Knoxa po mistrzowsku splata materiał historyczny, naukowe teorie i biblijne tajemnice w elektryzującą opowieść

 

Na spalonej słońcem pustyni we wschodniej Turcji archeolodzy odkopują najstarszy kompleks sakralny świata, pochodzący sprzed dwunastu tysięcy lat. W trakcie prac okazuje się, że to niezwykłe miejsce zostało celowo zakopane przed dziesięcioma tysiącami lat. Kto to zrobił i dlaczego?

W tym samym czasie w Wielkiej Brytanii dochodzi do serii brutalnych zabójstw przypominających rytualne mordy, z jakich słynęły niektóre starożytne cywilizacje.

Tylko jeden człowiek zna sekret – sekret tak szokujący, że może zagrozić strukturze społecznej całej ludzkości – i nie cofnie się przed niczym, żeby zniszczyć dowody, zanim ujrzą światło dzienne.

Tom Knox to pseudonim pisarza Seana Thomasa. Urodzony w Anglii, mieszkaniec Londynu, podróżuje po całym świecie, współpracując z wieloma różnymi gazetami i tygodnikami, takimi jak „Times”, „Guardian” i „Daily Mail”. Pisze także o sztuce, polityce i historii starożytnej. Jego debiutancka powieść, Sekret Genezis (REBIS, 2010), stała się międzynarodowym bestsellerem, a prawa do jej publikacji zostały sprzedane do ponad 20 krajów.

Źródło zdjęcia: Wikipedia (© Scarletandblack).

Wasze zdjęcia

Dodaj własne zdjęcia

Recenzje (0)