Tło, REBIS
NOWOŚĆ REBIS POLECA BESTSELLER ZAPOWIEDŹ PROMOCJA PRODUKT ARCHIWALNY

Siewca burzy
Tom Lloyd

Format i cena:

książka (oprawa miękka)

Produkt archiwalny

Szczegóły

Seria:
Fantasy
Przekład:
KRASZEWSKA ANNA
Oprawa:
broszurowa klejona
Tytuł oryginalny:
THE STORMCALLER
ISBN:
978-83-7510-015-0
Wydanie:
2 (2011)
Data premiery tego wydania:
2008-04-01
Liczba stron:
496
Format:
132 x 202

Opis książki

Debiut powieściowy Toma Lloyda

Wystarczająco trudno jest żyć w krainie, gdzie prawem są niejasne przepowiednie i chwiejna wola bogów. Prawdziwy koszmar zaczyna się, gdy mocno niedoskonali bogowie uznają, że znaleźli idealne narzędzie dla realizacji swych pokrętnych celów - białookiego Isaka.

Obdarzony nadludzkimi mocami, bezlitosny wojownik z dnia na dzień z poniżanego nędzarza staje się księciem, zastępcą lorda Bahla, władcy Farlan. Isak staje w obliczu knowań ambitnych możnowładców, szalonych proroków i mściwych bogów. A nieliczni przyjaciele muszą udowodnić swe oddanie uczynkami, za które znienawidzą księcia.

Pierwszy tom gorącego debiutu fantasy, który zabiera czytelników w niewiarygodną podróż przez przerażająco realny świat. Świat, który poprzez boską furię i ludzkie okrucieństwo spłynie wkrótce krwią…

Lloyd stworzył świat niezwykle rzeczywisty, z wiarygodną polityką, zamieszkany przez zwykłych ludzi żyjących obok bohaterów. - Cheryl Morgan, emeraldcity.com

Tom Lloyd wkrótce po ukończeniu studiów (politologia i stosunki międzynarodowe) zaczął pracować w branży wydawniczej, zatrudniając się w Simon and Schuster na stanowisku asystenckim. Powoli dopracowywał tekst, który z upływem czasu zyskał tytuł Siewca Burz i dał początek dobrze przyjętej serii fantasy. Nadal sporo pisze, więcej czasu poświęcając jednak oglądaniu telewizji.

Źródło zdjęcia: Wikipedia (© Danie Ware).

Wasze zdjęcia

Dodaj własne zdjęcia

Recenzje (0)