Tło, REBIS
Skuteczne zespoły, Scott Tannenbaum, Eduardo Salas, Dom Wydawniczy REBIS Sp. z o.o.
Pobierz fragment : EPUB | MOBI
NOWOŚĆ REBIS POLECA BESTSELLER ZAPOWIEDŹ PROMOCJA PRODUKT ARCHIWALNY

Skuteczne zespoły
Scott Tannenbaum, Eduardo Salas

Czas realizacji: 24 h

Format i cena:

książka (oprawa twarda)

14,98 zł 59,90 zł oszczędzasz 75%

e-book (EPUB, MOBI)

39,92 zł 49,90 zł oszczędzasz 20%

Szczegóły

Seria:
Poradniki i podręczniki biznesowe
Przekład:
Bożena Jóźwiak
Oprawa:
całopapierowa
Tytuł oryginalny:
Teams that Work
ISBN:
978-83-8188-325-2
Wydanie:
1 (2021)
Data premiery tego wydania:
2021-10-12
Liczba stron:
344
Format:
150x225

Opis książki

Dlaczego jedne zespoły osiągają świetne wyniki, a inne borykają się z trudnościami? Czy można być gwiazdą o doskonałych indywidualnych osiągnięciach i jednocześnie wspaniałym graczem zespołowym?
W książce Skuteczne zespoły autorzy przedstawiają siedem kluczowych czynników wpływających na wydajność zespołową oraz niezwykle jasne zalecenia pozwalające stworzyć naprawdę świetny zespół. Wiedzę i doświadczenie zdobyte podczas pracy z zespołami ratownictwa medycznego, załogami promów kosmicznych czy drużynami sportowymi przenieśli na grunt organizacji. Czytelnicy znajdą tu praktyczne, oparte na dowodach naukowych i badaniach psychologicznych wskazówki, jak stać się skutecznym liderem zespołu oraz jego świetnym członkiem.
Wreszcie jest! Książka, która przesadnie nie upraszcza ani nie tuszuje bardzo realnych wyzwań, jakie napotykają zespoły we współczesnych miejscach pracy. Tannenbaum i Salas podarowali nam nieocenione źródło wiedzy – kompleksowe, oparte na nadzwyczaj gruntownych badaniach, a jednocześnie niezwykle użyteczne. Skuteczne zespoły to prawdziwy majstersztyk. - Amy C. Edmondson, profesor w dziedzinie przywództwa i zarządzania, autorka książki Firma bez strachu
Scott Tannenbaum od 25 lat współpracuje z zespołami z wielu środowisk i borykającymi się z najrozmaitszymi wyzwaniami. Jako prezes Group for Organizational Effectiveness doradzał setkom organizacji na całym świecie, w tym ponad 75 firmom z listy Fortune Global 1000.

Wasze zdjęcia

Dodaj własne zdjęcia

Recenzje (0)