Tło, REBIS
Smoczy tron, Tad Williams, Dom Wydawniczy REBIS Sp. z o.o.
NOWOŚĆ REBIS POLECA BESTSELLER ZAPOWIEDŹ PROMOCJA PRODUKT ARCHIWALNY

Smoczy tron Tad Williams

Pamięć, Smutek i Cierń |1

Czas realizacji: 24 h

Format i cena:

książka (oprawa miękka)

44,72 zł 55,90 zł oszczędzasz 20%

e-book (EPUB, MOBI)

31,92 zł 39,90 zł oszczędzasz 20%

Szczegóły

Seria:
Fantasy
Przekład:
Paweł Kruk
Oprawa:
broszura klejona ze skrzydełkami
Tytuł oryginalny:
The Dragonbone Chair
ISBN:
978-83-7510-553-7
Wydanie:
6 (2014)
Data premiery tego wydania:
2010-08-31
Liczba stron:
824
Format:
150x225

Opis książki

Lektura obowiązkowa dla każdego miłośnika książek Tolkiena

 

Jedno z najdoskonalszych dzieł z gatunku high fantasy… Lektura obowiązkowa dla każdego miłośnika książek Tolkiena. - Sfsite.com

Ciemne moce, wkraczają do spokojnej krainy Osten Ard. Nadciągające niebezpieczeństwo przeczuwa jedynie nieliczna grupka osób, zwana Ligą Pergaminu. Giermek Simon, przypadkowo złączony z Ligą, staje się przewodnikiem w poszukiwaniu zaginionych mieczy, w wędrówce, która obfituje w spotkania z wrogami pochodzącymi z najbardziej koszmarnych mitów.

Smoki i magiczne miecze, czarnoksiężnicy, młody bohater dojrzewający w zmaganiach z siłami zła, piękne księżniczki, przerażające stwory, atmosfera tajemniczości… to wszystko gwarantuje wielką powieść fantasy porównywalną jedynie z Władcą Pierścieni Tolkiena. - „The Cincinnati Post”
Smoczy tron to Wojna i pokój, tyle że w świecie fantazji. - „Locus”

Tad Williams to człowiek o niemal renesansowej osobowości. Prowadził audycje w radiu i telewizji, ilustrował książki oraz komponował muzykę. Światową sławę przyniósł mu wydany w 1988 roku pierwszy tom cyklu „Pamięć, Smutek i Cierń”. Tada Williamsa okrzyknięto największym talentem w fantasy po Tolkienie. Dotychczas książki Williamsa przełożono na kilkadziesiąt języków. REBIS opublikował trylogię „Pamięć, Smutek i Cierń” oraz cykle: „Inny Świat”, „Marchia Cienia” i „Zwyczajna Farma” (we współpracy z Deborah Beale). W 2007 i 2014 roku autor gościł w Polsce.

www.tadwilliams.com

www.shadowmarch.com

www.tad.williams.prv.pl

Wasze zdjęcia

Dodaj własne zdjęcia

Recenzje (0)